T86C155K050ESSS
Categories Tantalum Capacitors
Part Number: T86C155K050ESSS
Manufacturer: Vishay / Sprague
Lifecycle: New from this manufacturer
Delivery: DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment: T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information: T86C155K050ESSS More Information
ECAD: Request Free CAD Models
Mount: Surface Mount
Length: 5.9944 mm
Tolerance: 10 %
Case/Package: 2312
Height - Seated (Max): 2.794 mm
Min Operating Temperature: -55 °C
Products Category: Capacitors - Tantalum Capacitors
Qty: 566 In Stock
Applications: Appliances Pro audio, video & signage Connected peripherals & printers
Width: 3.2004 mm
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 1.5 µF
Voltage Rating: 50 V
Max Operating Temperature: 125 °C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5 Ω
Model Number: T86C155K050ESSS
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.