DYJ28-A21 Third Generation Aluminum Lean Pipe Joint Function Accessory
Categories Aluminum Pipe Connector
Brand Name: DIYA
Model Number: DYJ28-A21
Place of Origin: China
MOQ: 200 sets
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 10000sets per week
Delivery Time: 12-15days
Technics: Casting
Head Code: round
Connection: female and male
Application: industrial
Usage: Pipe Quick Easy Pipe Repair Clamp
Color: Silver
Size: 28mm
Warranty: 1 year
Video outgoing-inspection: Provided
Weight (KG): 0.023
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
We will look forward to the cooperation of friends from different countries!
About this product
Flexible and Durable: Length of up to 4000 mm, this aluminum lean pipe joint is flexible and durable, making it suitable for various applications in the industry.
Packaging and delivery
Packaging DetailsBox
PortNINGBO PORT
Selling UnitsSingle item
Single package size175*290*230mm