Ad5254bruz100 Programmable Ic Chip
1-10 Results for
from 672 Products
MB85RC16VPNF-G-AWERE2 Memory IC Chip 16Kbit Ferroelectric RAM Memory IC SOP-8 FRAM Memory Chip
ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd.
Address: 1239 New Asia Guoli Building Zhenzhong Road.,Futian district Shenzhen China
AD5254BRUZ100 Programmable IC Chip , Digital Potentiometer IC For Data Acquisition
China AD5254BRUZ100 Programmable IC Chip , Digital Potentiometer IC For Data Acquisition on sale
Digital Potentiometer For Data Acquisition 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 20-TSSOP AD5254BRUZ100 PRODUCT DESCRIPTION Part number AD5254BRUZ100 is manufactured by TI Technologies and distributed by Stjk. As one of the leading distributors of ......
STJK(HK) ELECTRONICS CO.,LIMITED
Address: Flat B5 1/F., Manning Ind. Building, 116-118 How Ming Street, Kwun Tong, Kowloon, Hong Kong
1213D Fully Automatic Tube Programming Machine IC Chip Burning Programmer Equipment
China 1213D Fully Automatic Tube Programming Machine IC Chip Burning Programmer Equipment on sale
Shenzhen Jinchuangtu Electronic Equipment Co., Ltd.
Industrial eMMC IC Chip for Embedded Systems with High Endurance Stable Performance Long Lifespan
China Chips Star Semiconductor Co., Ltd.
Address: Building 7B, Huaqiang Creative Industrial Park, Guangming, Shenzhen, Guangdong, China
XCV400E-8FG676C Programmable IC Chip High Performance Computing
China XCV400E-8FG676C Programmable IC Chip High Performance Computing on sale
... circuit (IC) chip. - It features a maximum operating frequency of up to 400MHz and a wide voltage range of 1.2 to 3.6V. - The chip includes 8Kbit of on-chip boot ROM, 8Kbit of on-chip RAM and a variety of peripherals such as a UART, SPI, I2C, and GPIO. -...