| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 10-15 WORK DAYS |
| Payment Terms: L/C,T/T | Place of Origin: CHINA |
| Supply Ability: 10 PIECES PER MONTH | Packaging Details: WOODEN BOX |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO-9001:2000, ISOTS16949 | Minimum Order Quantity: 500 USD |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Place of Origin: Qingdao, China | Packaging Details: neutral packing or as your request |
| Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: API & ISO | Model Number: FH18-21,FH18-35,FH35-35,FH35-70 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 7-30 days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Dongying Oilman Machinery Equipment Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: API 16A | Model Number: FH18-21,FH18-35,FH35-35,FH35-70 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 7-30 days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Dongying Oilman Machinery Equipment Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NUOYINGJIAYE | Certification: CE |
| Model Number: NYLD-KB | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 7 working days | Payment Terms: T/T |
| Xi'an Dehou Electronic Technology Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FORUS | Certification: API 6A |
| Model Number: 21-1/4" Annular BOP | Minimum Order Quantity: 1SET |
| Delivery Time: 35 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM/ODM | Certification: CE FCC ROHS |
| Model Number: Customized | Payment Terms: T/T, Western Union, Credit Card |
| Place of Origin: Shenzhen,China | Supplier Type: Bluetooth module circuit custom |
| Shenzhen Betterliv Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: OEM/ODM | Certification: CE FCC ROHS |
| Model Number: Customized | Payment Terms: T/T, Western Union, Credit Card |
| Place of Origin: Shenzhen,China | Supplier Type: Bluetooth module circuit custom |
| Shenzhen Betterliv Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VGT | Certification: UL ROHS ISO TS16949 CQC |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 100000+ pcs per month |
| VG TECHNOLOGIES CO., LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ISB | Model Number: GEEM 50 ES 2RS |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 3-15 DAYS |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Price: USD 0.5-10 PCS |
| JFZ BEARING CO.,LTD [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HDPARTS | Model Number: 3306 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 2-5 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,HSBC | Place of Origin: China |
| Guangzhou Star Mustang Construction Machinery Parts Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Certification: API 16A |
| Model Number: ATOFP1001 | Minimum Order Quantity: 1 each |
| Delivery Time: 45days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JINMA | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Annular Gear | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: one month | Payment Terms: T/T |
| TANGSHAN MINE MACHINERY FACTORY [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hebei Pantu | Certification: API 16A |
| Model Number: 9″ | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: T/T |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 10-15 WORK DAYS |
| Payment Terms: L/C,T/T | Place of Origin: CHINA |
| Supply Ability: 10 PIECES PER MONTH | Packaging Details: WOODEN BOX |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HDPARTS | Model Number: 3056 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 2-5 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,HSBC | Place of Origin: China |
| Guangzhou Star Mustang Construction Machinery Parts Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HDPARTS | Model Number: DB58 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 2-5 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,HSBC | Place of Origin: China |
| Guangzhou Star Mustang Construction Machinery Parts Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: senring | Certification: CE, ISO9001 |
| Model Number: P050 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: T/T, L/C | Place of Origin: CHINA |
| Shenzhen Senring Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: senring | Certification: CE, ISO9001 |
| Model Number: P038 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: T/T, L/C | Place of Origin: CHINA |
| Shenzhen Senring Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JARCH | Certification: CE,FCC,ROHS |
| Model Number: JSR-PS031-6S | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5-10 days | Payment Terms: Ex-works, L/C,T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen JARCH Electronics Technology Co,.Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |