| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: WOSHANG | Certification: SGS ISO ROHS |
| Model Number: 1100,1050,1060,1070,1200, 3003, 3004, 3005,3105, 5005,5052, 6061, 6082 etc | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 7-15 days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Jiangsu Junxuan International Trade Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: OEM | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: OEM | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Minimum Order Quantity: 200kg | Place of Origin: china |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: oem | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: oem | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: oem | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: oem | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: oem | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: BF | Certification: SGS DNV TUV CE |
| Model Number: Nm360 Nm400 Nm450 Nm500 Nm550 Nm600 | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Place of Origin: china | Price: $2850-$3350/ton |
| Guo zhihang Metal Products(Shen zhen)co., ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KAI steel | Certification: ISO |
| Model Number: 5000/6000/7000 series | Minimum Order Quantity: 1000 kg |
| Delivery Time: 4-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T |
| Shandong Kai Steel Import And Export Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: JBHD | Certification: ISO,SGS |
| Model Number: 6063 Aluminum Sheet | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 7-15 work days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, MoneyGram |
| Wuxi Jianbang Haoda Steel Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: XFT | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Aluminum plate | Minimum Order Quantity: 1/piece |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Wuxi Xinfeituo Metal Material Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XHD | Certification: RoHS, ISO9001, ASTM, JIS, GB, EN, ASTMB |
| Minimum Order Quantity: 1ton | Delivery Time: 7-14days |
| Payment Terms: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Jiangsu |
| Jiangsu TISCO TPCO Metal Products Co.,Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: no brand | Certification: ISO |
| Model Number: 1050 1060 5052 | Minimum Order Quantity: 1TON |
| Delivery Time: 10-15DAYS | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Wuxi siyoute steel co.,ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Antai | Model Number: 1100 1050 1060 1070 |
| Minimum Order Quantity: 1 TON | Delivery Time: 10 days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Bangying (Suzhou) Technology Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Antai | Model Number: 1100 1050 1060 1070 |
| Minimum Order Quantity: 1 TON | Delivery Time: 10 days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Bangying (Suzhou) Technology Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Hardness: H32, H34, H112, Etc. | Length: 1000mm-12000mm |
| Application: Construction, Decoration, Etc. | Surface Treatment: Coated, Anodized, Brushed, Etc. |
| Tolerance: ±0.01mm | Material: Aluminum Alloy |
| Jiangsu Taigang Puxin Stainless Steel Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: 3003 1100 6061 5052 | Place of Origin: China |
| Thickness: 0.5mm-6mm | series: 1000,2000,3000,5000,6000 |
| Processing Technology: Cold Rolling, Hot Rolling, Etc. | Width: 1000mm-2000mm |
| Wuxi Haiwo Metal Products Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Model Number: 3003 1100 6061 5052 | Place of Origin: China |
| Color: Silver, Blue, Red, Black, Etc. | Application: Construction, Decoration, Transportation, Etc. |
| Package: Standard Export Package Or As Per Customer's Requirement | Surface Treatment: Mill Finish, Anodized, Brushed, Sand Blasted, Embossed, Etc. |
| Wuxi Haiwo Metal Products Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |