| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: XINGTONG | Certification: API 、ISO 9001 |
| Minimum Order Quantity: 1 Piece(MOQ) | Delivery Time: 15-45 Days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Supply Ability: Stable supply and support for bulk customization. |
| Shaanxi Xingtong Petroleum Engineering Technology Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SND FOUNDRY | Certification: ISO / CE |
| Model Number: Gate valve | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 20 days | Payment Terms: L/C,T/T |
| Handan Shengnada New Material Technology Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Tengs Valve | Certification: ISO, CE, API |
| Model Number: Z40W/P | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 30 Days | Place of Origin: China |
| Tengs Valve International Limited [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: JIEYU | Certification: API ISO Ts CE |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 7-30 work days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Wenzhou China |
| Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DEYE | Certification: ISO9001:2015 PED |
| Model Number: DY-V-17 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 20 days for usual order, 7 days for stocked items | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| SHIJIAZHUANG DEYE PIPING INDUSTRY CO., LTD(Pipefittings Department) [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HJ | Model Number: Z41614 |
| Minimum Order Quantity: >=2 Pieces | Place of Origin: Hebei, China |
| Supply Ability: 5000 Piece/Pieces per Month | Packaging Details: wooden cases or according to clients' requirement |
| SHANGHAI HAIJI IMPORT&EXPORT CO.,LTD [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SND FOUNDRY | Certification: ISO / CE |
| Model Number: Gate valve | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 20 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Handan Shengnada New Material Technology Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DEYE | Certification: ISO9001:2015 PED |
| Model Number: DY-V-16 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 20 days for usual order, 7 days for stocked items | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| SHIJIAZHUANG DEYE PIPING INDUSTRY CO., LTD(Pipefittings Department) [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DEYE | Certification: ISO9001:2015 PED |
| Model Number: DY-V-15 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 20 days for usual order, 7 days for stocked items | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| SHIJIAZHUANG DEYE PIPING INDUSTRY CO., LTD(Pipefittings Department) [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A, ISO9001 |
| Model Number: TR-AQF | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A |
| Model Number: TR-AQF | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A |
| Model Number: TR-AQF | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JC Wellhead | Certification: API 16C |
| Model Number: 3 1/16" Divert manifold | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Y | Model Number: Z41H-300LB |
| Minimum Order Quantity: 10 pcs | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| China • Yuanda Valve Group Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Zaval | Certification: ASME B16.34, API 600 |
| Model Number: ZGZ6001 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 30 days | Place of Origin: China |
| Hangzhou Zhejing Technology Co., Ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: OEM | Certification: API ISO Ts CE |
| Model Number: OEM | Minimum Order Quantity: 1PC |
| Delivery Time: 7-30 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API |
| Model Number: 2.1/16"-5.1/8” | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: D/A, D/P, Western Union |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |