| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: RZY | Certification: API 16A & API 6A |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 45 ~ 60 days |
| Payment Terms: T/T | Price: Price negotiation |
| Hebei Constellation Energy Technology Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RZY | Certification: API 16A & API 6A |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 45 ~ 60 days |
| Payment Terms: T/T | Price: Price negotiation |
| Hebei Constellation Energy Technology Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RZY | Certification: API 16A & API 6A |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 45 ~ 60 days |
| Payment Terms: T/T | Price: Price negotiation |
| Hebei Constellation Energy Technology Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RZY | Certification: API 16A & API 6A |
| Model Number: 4 1/16"-10000psi | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 45 ~ 60 days | Payment Terms: T/T |
| Hebei Constellation Energy Technology Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DSTHERM/OEM/CUSTOMIZED | Certification: ISO9001 CE |
| Model Number: 1/2' - 1' | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: Dstherm brand: 14 days/Customized brand: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| DSTHERM INDUSTRIAL LIMITED [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JGPV | Model Number: Z43W-JGPV |
| Minimum Order Quantity: 1 Set | Delivery Time: One week |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | Place of Origin: China |
| Shanghai Jianggong Valve Manufacturing Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TEYI | Certification: ISO/CE/API/SGS |
| Model Number: Z11H | Minimum Order Quantity: 1-20PCS |
| Delivery Time: 7-15 working days after received payment | Payment Terms: T/T; L/C,Western Union |
| zhejiang teyi valve co.,ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: CE/SGS/ISO9001 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment | Model NO.: Z41H |
| Material: Cast Iron | Connection Form: Flange |
| Xuteng Valve Group Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DSTHERM/OEM/CUSTOMIZED | Certification: ISO9001 CE |
| Model Number: 1/2' - 1' | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: Dstherm brand: 14 days/Customized brand: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| DSTHERM INDUSTRIAL LIMITED [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DSTHERM/OEM/CUSTOMIZED | Certification: ISO9001 CE |
| Model Number: 1/2' - 1' | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: Dstherm brand: 14 days/Customized brand: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| DSTHERM INDUSTRIAL LIMITED [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CCSC | Certification: API 6A |
| Model Number: API 6A Forgings Parts | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-40days | Payment Terms: T/T |
| CCSC Petroleum Equipment Limited Company [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JC Wellhead | Certification: API 6A |
| Model Number: Studded Block Tees | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Wenzhou huayu seals Co. LTD | Certification: ISO9001 |
| Model Number: oct RTJ gasket | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Wenzhou Jingwei Seals Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |