| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-1300 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API Certificate, ISO Certificate |
| Model Number: 50YZ25-12 | Minimum Order Quantity: 1 Pc |
| Delivery Time: 10 days after deposit | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API 11AX |
| Model Number: 20-125 To 30-250 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhongshi | Certification: API ,ISO ,QHSE |
| Model Number: sucker rod | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 2weeks | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: EWECO, LEWCO, NATIONAL, OILWELL, WEATHERFORD, DRILLMEC, IDECO, WIRTH | Certification: API |
| Model Number: E-600,E-1600, E-2200 MUD PUMP | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API 11AX |
| Model Number: 20-125 To 30-250 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, D/A, D/P |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Cameron, LS-NATIONAL OILWELL, Southwest, NATIONAL OILWELL, MISSION | Certification: API |
| Model Number: LEWCO-W2215, FB1600, W-1612 mud pump, 3NB1600, F1600L, PZ8, PZ9 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: Quantity in stock | Payment Terms: L/C, T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Cameron, LS-NATIONAL OILWELL, Southwest, NATIONAL OILWELL, MISSION | Certification: API |
| Model Number: LEWCO-W2215, FB1600, W-1612 mud pump, 3NB1600, F1600L, PZ8, PZ9 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: In Stock | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Model Number: 12P160 |
| Payment Terms: T/T, L/C | Place of Origin: China |
| Packaging Details: Wooden box | Material: 35CrMoA |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Model Number: 12P160 7500 psi |
| Place of Origin: CHINA | Packaging Details: case |
| Color: as required | Type: L shaped |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Model Number: 12P160 |
| Place of Origin: CHINA | Packaging Details: case |
| Color: as required | Type: I shaped |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LS-NATIONAL OILWELL, Southwest, NATIONAL OILWELL, MISSION | Certification: API |
| Model Number: F1600, F1300 mud pump, 3NB1600, F1600L | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: Quantity in stock | Payment Terms: L/C, T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LONGWELL | Certification: API-7K |
| Model Number: Oil Drilling Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 PCS |
| Payment Terms: T/T 30%DP,balabce before ship | Place of Origin: China |
| Xian LongWell Machinery Equipment Co., LTD [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LONGWELL | Certification: API-7K |
| Model Number: Oil Drilling Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 PCS |
| Payment Terms: T/T 30%DP,balabce before ship | Place of Origin: China |
| Xian LongWell Machinery Equipment Co., LTD [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongsheng, Southwest, NATIONAL OILWELL, MISSION | Certification: API |
| Model Number: RS-F1600, RS-F1300 mud pump, W440 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: Quantity in stock | Payment Terms: L/C, T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JINZHOU SHITAN | Certification: ISO |
| Model Number: BW250 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7-12 dyas | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Jinzhou City Shitan Machinery Equipment CO. LTD. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: JINZHOU SHITAN | Certification: ISO |
| Model Number: BW250 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7-12 dyas | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Jinzhou City Shitan Machinery Equipment CO. LTD. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API7K |
| Model Number: F500-F2200 | Minimum Order Quantity: 10sets |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |