| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Aier | Model Number: WA,WG,WY,WZ,WL |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 20-40 DAYS |
| Payment Terms: T/T, L/C | Place of Origin: Hebei, China |
| Shijiazhuang Aier Machinery Co.,Ltd [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: sany | Model Number: SY230 Connecting Rod |
| Minimum Order Quantity: 1piece | Delivery Time: 15days |
| Payment Terms: L/C,T/T | Place of Origin: Chang sha China |
| Changsha Tongchuang Mechanical Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: No | Certification: RoHS |
| Model Number: FKEQU-291 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 4-6 working days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Shenzhen Fongko Communication Equipment Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API-7K |
| Model Number: A1400pt | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API-7K |
| Model Number: BOMCO F1600/1300 | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API-7K |
| Model Number: BOMCO F800/1000 | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongchang Machinery | Place Of Origin: China |
| Model: D100x140 | Max Pullback Force: 14,000 Lbs |
| Rod Length: 10 Feet | Bore Diameter Range: 4.5-18 Inches |
| Hunan Rongchang Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lewco/Ewco/LJR/Mud King | Model Number: W446 |
| Minimum Order Quantity: 1 pcs | Delivery Time: 15-20 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SS GOLD | Certification: ISO9001:2008 |
| Model Number: 168f, 188f, GX120, GX160, GX200, GX390, GX420 | Minimum Order Quantity: 100 PCS |
| Delivery Time: 7-20 Working Days After Deposit | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| CHANGZHOU DIESEL IMP&EXP CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SS GOLD | Certification: ISO9001:2008 |
| Model Number: GX120, GX160, GX200, GX390, GX420 | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: 7-20 Working Days After Deposit | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| CHANGZHOU DIESEL IMP&EXP CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SS GOLD;SH SUPER;OEM | Certification: ISO9001:2008 |
| Model Number: GK200 | Minimum Order Quantity: 100 PCS |
| Delivery Time: 7-20 Working Days After Reciving Deposit | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| CHANGZHOU DIESEL IMP&EXP CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bomco/Emsco | Model Number: F-1600/FB1600 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 35 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Bomco/Emsco | Model Number: F-800/F1000 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 35 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Gardner Denver | Model Number: PZ-7/PZ-8/PZ-9 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 35 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: IDECO | Model Number: T-1300/T-1600 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 35 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: National | Model Number: 14P220 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 35 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Bomco | Model Number: F1600 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 35 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Mission | Model Number: 12P160 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 35 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Mission | Model Number: PZ10/PZ11 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 35 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Mission | Model Number: FB1600 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 35 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |