| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: 1stshine/OEM | Certification: CE,CB, ETL,ROHS, REACH,SAA, KC... |
| Model Number: DCF-W186 | Minimum Order Quantity: 300 |
| Place of Origin: Guangdong, China | Price: $59.78/pieces 50-499 pieces |
| 1stshine Industrial Company Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: 1stshine/OEM | Certification: CE,CB, ETL,ROHS, REACH,SAA, KC... |
| Model Number: DCF-W986ND | Minimum Order Quantity: 300 |
| Place of Origin: Guangdong, China | Price: $52.21/pieces 50-299 pieces |
| 1stshine Industrial Company Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: 1stshine/OEM | Certification: CCC,CE,ROHS,CB,SAA,ETL |
| Model Number: CMBF-FS5015 | Minimum Order Quantity: 300 |
| Place of Origin: Guangdong, China | Price: $48.32/pieces 50-499 pieces |
| 1stshine Industrial Company Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: 1stshine/OEM | Certification: CE,CB, ETL,ROHS, REACH,SAA, KC... |
| Model Number: CMBF-FS6013 | Minimum Order Quantity: 300 |
| Place of Origin: Guangdong, China | Price: $46.90/pieces 50-99 pieces |
| 1stshine Industrial Company Limited [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: W1 Window Clean Robot | Certification: ce rohs |
| Model Number: W1 | Minimum Order Quantity: 500pcs |
| Delivery Time: 10days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Globabot Intelligent Technology Co.,Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: New Gonow | Certification: contact us |
| Model Number: mini EV Standard Edition---44 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 40work days | Payment Terms: T/T |
| Garow International Imp. & Exp. Co., Limited [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Sixpenceev | Model Number: Portable EV Charger |
| Minimum Order Quantity: 2pieces | Delivery Time: 7-15 working days |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: sichuan,china |
| Chengdu Sixpence Technology Co.,Ltd. [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Custom | Model Number: Custom |
| Minimum Order Quantity: 2 sets | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $88-89.90 / set | Material: PET+VMPET+PE, Laminated Material |
| Dongguan Qleung Electronic Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KINSTONE | Model Number: 7" Kids Tablet Private Design Front dual |
| Tech specs: SD card | Description: TF*1(Max*32GB) |
| Shenzhen Kinstone D&T Develop Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sanyun | Certification: SGS |
| Model Number: LS022-1 | Minimum Order Quantity: 1000Pcs |
| Delivery Time: 10/30days | Payment Terms: T/T,PayPal,Western Union,LianLian |
| DongGuan Sanyun Hardware Products Co.Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: TRIO-VISION | Model Number: MH-10 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 4-8 weeks |
| Place of Origin: CHINA | pipe diameter: 150-600mm |
| Trio-Vision Technology Co.,Ltd [Hubei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SCXK | Certification: CE/ROHS/FCC/ISO/UL |
| Model Number: P3 | Minimum Order Quantity: 5pcs |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen ShiXin Display Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: EEnjoy | Certification: CE, ROHS |
| Model Number: RVM-1100 | Minimum Order Quantity: 5pcs |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: T/T, West Union |
| World Lucky Technology ( ShenZhen) Co.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Uma | Model Number: J-011W |
| Minimum Order Quantity: 100 pieces | Place of Origin: Zhejiang, China |
| Power (W): 12 | Voltage (V): 24 |
| Ningbo Uma Electronic Technology Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Uma | Model Number: J-204 |
| Minimum Order Quantity: 500 pieces | Place of Origin: Zhejiang, China |
| Power (W): 3 | Voltage (V): 5V |
| Ningbo Uma Electronic Technology Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Uma | Model Number: J-021 |
| Minimum Order Quantity: 300 pieces | Place of Origin: Zhejiang, China |
| Power (W): 12 | Voltage (V): 24 |
| Ningbo Uma Electronic Technology Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Uma | Certification: ce |
| Model Number: J-002 | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| After-sales Service Provided: Free spare parts | Warranty: 1 Year |
| Ningbo Uma Electronic Technology Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Material: Metal | Video Input: 4CH 1080P AHD |
| Night Vision: Yes | Compatibility: Universal For All Car Models |
| Tv System: PAL NTSC Optional | Wifi: Yes |
| Shenzhen Jinsuifangyuan Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yida LCD | Certification: CCC, RoHS, CE, FCC, UL |
| Model Number: LCD Advertising Display | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 1-20 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, D/A |
| Shenzhen Yida Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ubaro-Smart WI-FI Switch | Certification: CE Rohs FCC |
| Model Number: ZS-WW004Y-NL | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 10-15days | Place of Origin: China |
| Shenzhen Ubero Technology Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |