| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ZJ | Model Number: drilling capacity 2000mm |
| Minimum Order Quantity: Negotiable | Delivery Time: 1 month |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,Money Gram payments for offline orders. | Place of Origin: China |
| Dongguan Shuangli CNC Machine & Tools Co.Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZJ | Model Number: drilling capacity 2000mm |
| Minimum Order Quantity: Negotiable | Delivery Time: 1 month |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,Money Gram payments for offline orders. | Place of Origin: China |
| Dongguan Shuangli CNC Machine & Tools Co.Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZJ | Model Number: drilling capacity 2000mm |
| Minimum Order Quantity: Negotiable | Delivery Time: 1 month |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,Money Gram payments for offline orders. | Place of Origin: China |
| Dongguan Shuangli CNC Machine & Tools Co.Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZJ | Model Number: drilling capacity 2000mm |
| Minimum Order Quantity: Negotiable | Delivery Time: 1 month |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,Money Gram payments for offline orders. | Place of Origin: China |
| Dongguan Shuangli CNC Machine & Tools Co.Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZJ | Model Number: drilling capacity 2000mm |
| Minimum Order Quantity: Negotiable | Delivery Time: 1 month |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,Money Gram payments for offline orders. | Place of Origin: China |
| Dongguan Shuangli CNC Machine & Tools Co.Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZJ | Model Number: drilling capacity 2000mm |
| Minimum Order Quantity: Negotiable | Delivery Time: 1 month |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,Money Gram payments for offline orders. | Place of Origin: China |
| Dongguan Shuangli CNC Machine & Tools Co.Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JOINT | Certification: ISO 9001:2015 |
| Model Number: TL800 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: NEGOTIATION | Payment Terms: TT/LC/DA/DP |
| SHENZHEN JOINT TECHNOLOGY CO.,LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: WXJQ | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 35/500 | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: According to the requirement of order | Payment Terms: T/T or L/C |
| JINQIU MACHINE TOOL COMPANY [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YIDIAN | Model Number: 41*12*8-38Z |
| Minimum Order Quantity: 50 PCS | Delivery Time: 1 ~ 7 Work Days |
| Payment Terms: To be negotiated | Place of Origin: China |
| Zhongshan Yidian Machinery Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BAISHUN | Certification: ISO CE |
| Model Number: XH2420 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 70 work days | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| Henan Baishun Machinery Equipment Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Auten | Certification: ISO9001 |
| Model Number: BHD1250C | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jinan Auten Machinery Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIJIANG | Certification: CE |
| Model Number: LJHSO-02 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Place of Origin: CHINA | Price: Negotiable |
| Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RENLIN | Certification: CE,ISO9001 |
| Model Number: CKZ-9002 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dongguan Kindlytech Technology Co.,Ltd. [Sichuan,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ZDS | Model Number: ZDS-3000 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 15 working days after deposit received |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Zhengzhou The Right Time Import And Export Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ZDS | Model Number: ZDS-3000 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 15 working days after deposit received |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Zhengzhou The Right Time Import And Export Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RENLIN | Certification: CE,ISO9001 |
| Model Number: CKZ-9002 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dongguan Kindlytech Technology Co.,Ltd. [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZDS | Model Number: ZDS-3000 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 15 working days after deposit received |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Zhengzhou The Right Time Import And Export Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZDS | Model Number: ZDS-3000 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 15 working days after deposit received |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Zhengzhou The Right Time Import And Export Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Auten | Certification: ISO9001 |
| Model Number: PD4040-2 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 70 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jinan Auten Machinery Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Auten | Certification: ISO9001 |
| Model Number: BD2010 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 75 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Jinan Auten Machinery Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |