| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Jiaxing Texson Textile | Certification: ISO-9001 |
| Model Number: 190T Taffeta Fabric | Minimum Order Quantity: 2000M |
| Delivery Time: 15-20days after Sample Confirmed | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Jiaxing Texson Textile Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jiaxing Texson Textile | Certification: ISO-9001 |
| Model Number: 330T Taffeta Fabric | Minimum Order Quantity: 2000M |
| Delivery Time: 15-20days after Sample Confirmed | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Jiaxing Texson Textile Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Qianfeng | Minimum Order Quantity: 5000-9999 Meters |
| Delivery Time: 7days | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: Guangdong, China | Price: $0.44 |
| Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LINYA | Model Number: LY2018zz-75-63 |
| Minimum Order Quantity: 1000M/COLOR | Delivery Time: 20-35work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: LINYA CHINA |
| HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD [Jiangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BONTP | Certification: ISO9001,IAF ,CNAS,RoHS,SGS |
| Model Number: 1000D | Minimum Order Quantity: 5000 Meters |
| Delivery Time: 25days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Haining Bangte New Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: BONTP | Certification: ISO9001,3P, 6P, Reach,RoHS,SGS |
| Model Number: 5001818 | Minimum Order Quantity: 5000 Square Meters |
| Delivery Time: 25days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Haining Bangte New Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: BONTP | Certification: ISO9001,3P, 6P, Reach,RoHS,SGS |
| Model Number: 1000D d | Minimum Order Quantity: 5000 Square Meters |
| Delivery Time: 25days | Payment Terms: T/T |
| Haining Bangte New Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: BONTP | Certification: ISO9001,3P, 6P, Reach,RoHS,SGS |
| Model Number: 3000D | Minimum Order Quantity: 5000 Meters |
| Delivery Time: 25days | Payment Terms: T/T |
| Haining Bangte New Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HOWFINE | Model Number: MEF 104J630V P15mm |
| Minimum Order Quantity: 10000 Pieces | Delivery Time: 5-7work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: CL23B | Model Number: CL23B 104J63V P5mm |
| Minimum Order Quantity: 1000 Pieces | Delivery Time: 15-21 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: SIDIKE | Certification: ISO:9001 |
| Model Number: PET | Minimum Order Quantity: 3000 KGS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, D/P |
| Haining Sidike Fibre Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ETOPMAY | Certification: SGS( RoHS) |
| Model Number: TMCF03 | Minimum Order Quantity: 5000pcs |
| Delivery Time: 12~15 working days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Topmay Electronic Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HOWFINE | Model Number: CL21B 106K250V P27.5mm |
| Minimum Order Quantity: 4000 Pieces | Delivery Time: 7-15 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HOWFINE | Model Number: CL21X 104J400V P5mm |
| Minimum Order Quantity: 10000 Pieces | Delivery Time: 5-7work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HOWFINE | Model Number: CL21X 563J/100V P5mm |
| Minimum Order Quantity: 10000 Pieces | Delivery Time: 5-7work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LINYA | Minimum Order Quantity: 1000M/COLOR |
| Delivery Time: 20-35work days | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: LINYA CHINA | Packaging Details: According to customer requirements |
| HAINING LINYA TEXTILE CO,.LTD [Jiangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: yaoyang | Model Number: yaoyang |
| Minimum Order Quantity: 3000kg | Delivery Time: 3-7days |
| Payment Terms: L/C Western Union D/P D/A T/T MoneyGram | Place of Origin: China |
| Hangzhou Yaoyang Technology Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: yaoyang | Model Number: yaoyang |
| Minimum Order Quantity: 3000kg | Delivery Time: 3-7days |
| Payment Terms: L/C Western Union D/P D/A T/T MoneyGram | Place of Origin: China |
| Hangzhou Yaoyang Technology Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Oxford fabric | Certification: ISO-9001 |
| Model Number: Jiaxing Texson Textile 015 | Minimum Order Quantity: 2000M |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Jiaxing Texson Textile Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Oxford fabric | Certification: ISO-9001 |
| Model Number: Jiaxing Texson Textile 009 | Minimum Order Quantity: 2000M |
| Delivery Time: 15-20Days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Jiaxing Texson Textile Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |