| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: YOULIKE | Certification: CCC, CE |
| Model Number: M5 flush | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 10-20 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Chengdu Youlike Electric Co., Ltd. [Sichuan,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: YOULIKE | Certification: CCC, CE |
| Model Number: M5 flush | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 10-20 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Chengdu Youlike Electric Co., Ltd. [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DD | Model Number: SL-M39A |
| Minimum Order Quantity: 50 box | Delivery Time: negotiable |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: China |
| ShenZhenChengSi Import&Export CO.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DD | Model Number: SL-M39A |
| Minimum Order Quantity: 50 box | Delivery Time: negotiable |
| Payment Terms: L/C,T/T | Place of Origin: China |
| ShenZhenChengSi Import&Export CO.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Kingway | Certification: ATEX,BV,DNV2.7-1, ROHS, Lloyd |
| Model Number: DLQ375H-EX | Place of Origin: Shandong, China |
| Rated Voltage: 240/440V | Rated Current: 450A |
| Qingdao Kingway Industry Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Vican | Certification: CNEX,ISO,CE,RoHS |
| Model Number: V-BXM-13 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 5-10 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union,Paypal |
| Vican Explosion Proof Technology Co.,ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Fins board, BOCAQ | Certification: CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,ATEX, ISO9001,BSCI |
| Minimum Order Quantity: 10 pcs | Delivery Time: 10-15 days or confirm |
| Payment Terms: T/T,Western Union | Place of Origin: Chinese Mainland |
| Zhongshan Rong Fei Lighting Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ESTEL | Certification: ISO9001, CE, 3C, FCC, TLC, IP55 |
| Model Number: DDTE002B/02 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10-15 working days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| ESTEL (GUANGDONG) TECHNOLOGY CO., LTD. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Anbox | Certification: CE |
| Model Number: 240A-1 | Minimum Order Quantity: 10pc |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Anbox Electric Co. Ltd, [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Anbox | Certification: CE |
| Model Number: 248A-1 | Minimum Order Quantity: 10pc |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Anbox Electric Co. Ltd, [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Anbox | Certification: CE |
| Model Number: 250C-1 | Minimum Order Quantity: 10pc |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Anbox Electric Co. Ltd, [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Anbox | Certification: CE |
| Model Number: 250D-1 | Minimum Order Quantity: 10pc |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Anbox Electric Co. Ltd, [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Anbox | Certification: CE |
| Model Number: 240B-1 | Minimum Order Quantity: 10pc |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Anbox Electric Co. Ltd, [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: AnBox | Certification: CE |
| Model Number: 200A-2 | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Anbox Electric Co. Ltd, [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: AnBox | Certification: CE |
| Model Number: 250D-2 | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Anbox Electric Co. Ltd, [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: AnBox | Certification: CE |
| Model Number: AB-KG-2939 | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Anbox Electric Co. Ltd, [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: AnBox | Certification: ROHS |
| Model Number: BRT80002 | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| Anbox Electric Co. Ltd, [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Anbox | Certification: RoHS |
| Model Number: 200F-1 | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5 working days | Payment Terms: T/T, Paypal |
| Anbox Electric Co. Ltd, [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HOLD-ONE | Minimum Order Quantity: 100m |
| Delivery Time: 7 Days after received deposit | Payment Terms: L/C, T/T |
| Price: USD 0.87-2.66/M | Packaging Details: Wooden drum |
| Qingdao Yilan Cable Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |