| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Ihomepager | Model Number: HCM329 |
| Minimum Order Quantity: 2 Sets | Product name: Wireless coaster pager system |
| Working frequency: 433.92MHz | Keyboard color: Black |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ihomepager | Model Number: 7LED |
| Minimum Order Quantity: 1 Set | Keyboard size: 150*97*36mm |
| Keyboard color: Black | Working frequency: 433.92MHz |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ihomepager | Model Number: FR-116 |
| Minimum Order Quantity: 2-19 Sets | Working voltage: DC3.6V~4.2V |
| Standby current: <6mA | Frequency: (AM)315MHz |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: iHomePager | Model Number: FR-116 |
| Minimum Order Quantity: 1-19 Sets | Working voltage: DC3.6V~4.2V |
| Standby current: <6mA | Frequency: (AM)315MHz |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: iHomePager | Model Number: FR-116 |
| Minimum Order Quantity: 1-19 Sets | Working voltage: DC3.6V~4.2V |
| Standby current: <6mA | Frequency: (AM)315MHz |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ihomepager | Model Number: 4LED |
| Minimum Order Quantity: 1-9 Sets | Products name: Pager |
| Material: ABS plastic | Application: Gourmet shop,restaurant,tea shops,dessert shop |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ihomepager | Model Number: CS-4LED |
| Minimum Order Quantity: 2 Sets | Product name: Wireless queue calling system |
| Keyboard size: 230*170*28mm | Pager size: 130*39*12mm |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ihomepager | Model Number: 4LED |
| Minimum Order Quantity: 1-9 Sets | Products name: Pager |
| Material: ABS plastic | Application: Gourmet shop,restaurant,tea shops,dessert shop |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ihomepager | Model Number: C910+S900 |
| Minimum Order Quantity: 1-9 Sets | Pager Size: 102*83*20mm |
| Keyboard Size: 92*136*27mm | Pager Material: PC |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ihomepager | Model Number: SYT200+ZJ-46 |
| Minimum Order Quantity: 1-99 Sets | Receiver ize: 200*123*25mm |
| Button size: 60*60*10mm | Button color: Red+Black |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ihomepager | Model Number: HCM520C 10A |
| Minimum Order Quantity: 1-19 Sets | Alarm light size: 108mm*192mm*63mm |
| Color: White | Frequency: 433.92Mhz |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ihomepager | Model Number: HCM101H 10A |
| Minimum Order Quantity: 1-9 Sets | Alarm light size: 108mm*192mm*63mm |
| Color: White | Frequency: 433.92Mhz |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ihomepager | Model Number: YK200-1D+ZJ-41H |
| Minimum Order Quantity: 1 Set | Product name: wrist watch receiver |
| Color: White+black | Battery: DC3.7V rechargeable Li-ion battery |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ihomepager | Model Number: CS-10A+CS-86 |
| Minimum Order Quantity: 1 Set | Application: Toliet,Plublic area emergency alarming |
| System configuration: Push button and Sounder | Capacity: Each sounder supports 10pcs push button |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Freequeue | Model Number: CS-1000T+400D |
| Minimum Order Quantity: 1 Set/Sets | Brand: Freequeue |
| Product name: Wireless Calling System | Material: ABS Plastic |
| MJY test & Tech.co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JINXING | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Kovar Foil Kovar Plate Kovar Sheet | Minimum Order Quantity: 5kgs |
| Delivery Time: 5~15days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| JINXING MATECH CO LTD [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: B-KING | Certification: CE |
| Model Number: FL-D700 | Minimum Order Quantity: 50 sets |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: T/T, Western Union, Money Gram |
| Guangzhou B-KING Auto Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: B-KING | Certification: CE |
| Model Number: FL-D702 | Minimum Order Quantity: 50 sets |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: T/T, Western Union, Money Gram |
| Guangzhou B-KING Auto Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: B-KING | Certification: CE |
| Model Number: FL-D701 | Minimum Order Quantity: 50 sets |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: T/T, Western Union, Money Gram |
| Guangzhou B-KING Auto Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Boshing | Certification: CE,ROHS |
| Model Number: BS-TV701 | Minimum Order Quantity: 1 PCS |
| Delivery Time: 25-45 Days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Jiashan Boshing Electronic Technology Co.,Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |