| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM006 |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Zhejiang |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM001 |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Zhejiang |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM002 |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Zhejiang |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM111C |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Guangdong |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM108A |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Guangdong |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM107C |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Guangdong |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM105A |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Guangdong |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM105B |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Guangdong |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM110A |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Guangdong |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM110B |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Guangdong |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM328 |
| Minimum Order Quantity: 1000 pcs | Delivery Time: 15-20 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Jiangsu |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KAMA | Model Number: KM101C |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Guangdong |
| KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: xinjun | Model Number: 261 |
| Minimum Order Quantity: 20 pcs | Delivery Time: 7-15days |
| Place of Origin: china | Price: $0.3-$1/ Piece |
| Chengdu Xinjun Decorative Material Co., Ltd. [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NISKO | Certification: SGS |
| Model Number: A25 | Minimum Order Quantity: 2000 |
| Delivery Time: 15days | Payment Terms: TT,LC |
| Nisko Hardware Tech Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NISKO | Certification: SGS |
| Model Number: A04BD | Minimum Order Quantity: 2000 |
| Delivery Time: 15days | Payment Terms: TT,LC |
| Nisko Hardware Tech Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NISKO | Certification: SGS |
| Model Number: AH01-A | Minimum Order Quantity: 2000 |
| Delivery Time: 15days | Payment Terms: TT,LC |
| Nisko Hardware Tech Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FLEI or OEM | Model Number: FL211-1 |
| Minimum Order Quantity: 1 Piece/Pieces | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| Material: Zinc Alloy | Application: Network Cabinet Door |
| YueQing FeiLei Cabinet Lock Co., LTD [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: FLEI or OEM | Model Number: FL213-3 |
| Minimum Order Quantity: 1 Piece/Pieces | Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) |
| Type: Door & Window Hinges | Material: Zinc Alloy |
| YueQing FeiLei Cabinet Lock Co., LTD [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Faniao | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30 working days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Place of Origin: China | Price: 1500usd~9500usd/customized according to material&dimension |
| Guangzhou Faniao Cabinet Co.Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VEGMAN | Certification: SGS, TUV, Carb P1, P2 |
| Model Number: LK-353 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 20-30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Foshan Vegman Furniture Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |