| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ELT | Certification: Rohs,ISO 9001, 14001 |
| Model Number: SMP(M)-JFD73 | Minimum Order Quantity: 50pcs,No MOQ Restriction If In Stocks |
| Delivery Time: 5-10 Working Days For Stocked Quantity | Payment Terms: T/T Or LC |
| Xi'an Elite Electronics Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bicheng | Certification: UL, ISO9001, IATF16949 |
| Model Number: BIC-332.V1.0 | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 8-9 working days | Payment Terms: T/T |
| Bicheng Electronics Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ELT | Certification: RoHS |
| Model Number: SMA-KHD12 | Minimum Order Quantity: In Stock |
| Delivery Time: 5-10 working days for stocked quantity | Payment Terms: T/T or LC |
| Xi'an Elite Electronics Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MC World | Certification: ISO CE |
| Minimum Order Quantity: 4 set | Delivery Time: 20-35days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Foshan,Guangdong |
| MC WORLD LIMITED [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MC World | Certification: ISO CE |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 20-35days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Foshan,Guangdong |
| MC WORLD LIMITED [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MC World | Certification: ISO CE |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 20-35days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Foshan,Guangdong |
| MC WORLD LIMITED [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Senhu | Certification: CE,ISO |
| Model Number: 55056-400 | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union,MoneyGram |
| Foshan Nanhai Senhu Photoelectric Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Senhulike | Model Number: Pioneer-150W |
| Minimum Order Quantity: 10 pcs | Delivery Time: 25 days |
| Payment Terms: T/T,Western Union | Place of Origin: Guangdong, China |
| Foshan Nanhai Senhu Photoelectric Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Senhulike | Model Number: Pioneer-300W |
| Minimum Order Quantity: 10 pcs | Delivery Time: 25 days |
| Payment Terms: T/T,Western Union | Place of Origin: Guangdong, China |
| Foshan Nanhai Senhu Photoelectric Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Senhulike | Model Number: Pioneer-100W |
| Minimum Order Quantity: 10 pcs | Delivery Time: 25 days |
| Payment Terms: T/T,Western Union | Place of Origin: Guangdong, China |
| Foshan Nanhai Senhu Photoelectric Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Senhulike | Model Number: Pioneer-150W |
| Minimum Order Quantity: 10 pcs | Delivery Time: 25 days |
| Payment Terms: T/T,Western Union | Place of Origin: Guangdong, China |
| Foshan Nanhai Senhu Photoelectric Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OHMALLOY | Certification: ISO |
| Model Number: Ohmalloy-Kovar | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Payment Terms: T/T, L/C, | Place of Origin: China |
| Ohmalloy Material Co.,Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BISPARK | Certification: CE RoHS SAA UL DLC CB TUV NOM |
| Model Number: NYX | Minimum Order Quantity: negotiation |
| Delivery Time: 7-9 days for 1000pcs | Payment Terms: T/T, Western Union, D/A, D/P PayPal, MoneyGram |
| BISPARK GROUP LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BISPARK | Certification: CE RoHS SAA UL DLC CB TUV NOM |
| Model Number: NYX | Minimum Order Quantity: negotiation |
| Delivery Time: 7-9 days for 1000pcs | Payment Terms: T/T, Western Union, D/A, D/P PayPal, MoneyGram |
| BISPARK GROUP LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BISPARK | Certification: CE RoHS SAA UL DLC CB TUV NOM |
| Model Number: NYX | Minimum Order Quantity: negotiation |
| Delivery Time: 7-9 days for 1000pcs | Payment Terms: T/T, Western Union, D/A, D/P PayPal, MoneyGram |
| BISPARK GROUP LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BISPARK | Certification: CE RoHS SAA UL DLC CB TUV NOM |
| Model Number: NYX | Minimum Order Quantity: negotiation |
| Delivery Time: 7-9 days for 1000pcs | Payment Terms: T/T, Western Union, D/A, D/P PayPal, MoneyGram |
| BISPARK GROUP LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BISPARK | Certification: CE RoHS SAA UL DLC CB TUV NOM |
| Model Number: NYX | Minimum Order Quantity: negotiation |
| Delivery Time: 7-9 days for 1000pcs | Payment Terms: T/T, Western Union, D/A, D/P PayPal, MoneyGram |
| BISPARK GROUP LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LFL | Certification: CE&ROHS.ETL , DLC |
| Model Number: 30-200W LED street light | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 10-30working days | Payment Terms: Western Union, MoneyGram, MoneyGram, T/T, L/C, D/A |
| Xiamen Longing for Light Import & Export Co., Ltd. [Fujian,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: jingjing | Certification: ISO9001 |
| Minimum Order Quantity: 10 pcs | Delivery Time: 1-4 weeks |
| Payment Terms: T/T,Western Union, | Place of Origin: China |
| Jingjing Technology (Hubei) Co., Ltd [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ORIENTRONIC | Certification: SICC |
| Minimum Order Quantity: First purchase, no purchase quantity limit. | Delivery Time: 4~6 Working Days |
| Payment Terms: L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, Paypal | Place of Origin: China |
| Shenzhen Orientronic Display Electronic Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |