| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: SICK | Certification: CE.UKCA,ATEX,UL,etc |
| Model Number: IME12-04NPSZW2S | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 5-10 workday | Payment Terms: TNT DHL FEDEX EMS UPS |
| Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Perfect Laser | Certification: CE / ISO / SGS / TUV |
| Model Number: PE-DP-0812 | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Delivery Time: 7-10 Working days | Payment Terms: T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FOXSEW | Certification: CE |
| Model Number: FX-9060C | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 3-20days | Payment Terms: T/T,L/C |
| TAIZHOU FOXSEW SEWING MACHINE CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HTOE | Model Number: LDAC2-09xx-100W |
| Minimum Order Quantity: 5 pcs | Delivery Time: 10-20 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Beijing, China |
| Hi-Tech Optoelectronics Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LEDAN | Certification: CE ISO |
| Model Number: DFCS-1000 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 20-30days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Jiangsu Dajin Laser Science And Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: MRJ-Laser | Certification: CE |
| Model Number: MRJ-Laser | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Payment Terms: T/T,paypal | Place of Origin: China |
| Chengdu MRJ-Laser Technology Co., Ltd. [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Tenfotai | Certification: CE |
| Model Number: TFT-FSP-10 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: Within 5 days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Gainlaser Laser Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Tenfotai | Certification: CE |
| Model Number: TFT-FSP-10 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: Within 5 days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Gainlaser Laser Technology Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Unitec | Certification: CE |
| Model Number: CE UT1530CL150X2 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Place of Origin: China | Working Size: 1500mmX3000mm |
| Nanjing Unitec Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Honest | Certification: CE,ISO |
| Model Number: HN-2060 | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: After 7-20 Days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shandong Honest Machinery Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BJJCZ | Model Number: G3-3D |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 3-5 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Beijing JCZ Technology Co. Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Unitec | Certification: CE |
| Model Number: CE UT1530CL150X2 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Place of Origin: China | Working Size: 1500mmX3000mm |
| Nanjing Unitec Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SNR | Certification: CE |
| Model Number: SNR-FL | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Beijing Seigniory NC Equipment Co.Ltd [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Unitec | Certification: CE |
| Model Number: CE UT1325CL150 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Place of Origin: China | Working Size: 1300mmX2500mm |
| Nanjing Unitec Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Unitec | Certification: CE |
| Model Number: CE UT1325CL150 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Place of Origin: China | Working Size: 1300mmX2500mm |
| Nanjing Unitec Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Chuke | Certification: CE,FDA,ISO9001 |
| Model Number: FIMM-A01 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 3-8 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, , MoneyGram |
| Chongqing Chuke Intelligent Machinery & Equipment Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |