| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: HUAHUI | Certification: UN38.3、UL、CE、KC、FCC、PSE、FDA and MSDS |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: Expected shipment within 30 days after successful payment |
| Payment Terms: D/P T/T | Place of Origin: Shenzhen, Guangdong, China |
| Shenzhen Zhongchen Huahui Technology Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUAHUI | Certification: UN38.3、UL、CE、KC、FCC、PSE、FDA and MSDS |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: Expected shipment within 30 days after successful payment |
| Payment Terms: D/P T/T | Place of Origin: Shenzhen, Guangdong, China |
| Shenzhen Zhongchen Huahui Technology Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUAHUI | Certification: UN38.3、UL、CE、KC、FCC、PSE、FDA and MSDS |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: Expected shipment within 30 days after successful payment |
| Payment Terms: D/P T/T | Place of Origin: Shenzhen, Guangdong, China |
| Shenzhen Zhongchen Huahui Technology Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Muchnn | Certification: ISO9001/14001/18001/CE |
| Model Number: MSL-12 | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Luoyang Muchn Industrial Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Winnsen | Certification: CE, FCC |
| Model Number: EL101S1 | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: Depending on stock availability | Payment Terms: T/T, L/C, Paypal |
| Winnsen Industry Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ubaro Smart Switch | Model Number: 157 Smart Switch&Socket |
| Minimum Order Quantity: 1PCS | Delivery Time: 3-5days |
| Price: Price Negotiable | Mounting hole distance:: 60mm |
| Shenzhen Ubero Technology Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ubaro Smart Switch | Model Number: 157 Smart Switch&Socket |
| Minimum Order Quantity: 1PCS | Delivery Time: 3-5days |
| Price: Price Negotiable | Mounting hole distance:: 60mm |
| Shenzhen Ubero Technology Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ESTEL | Certification: ISO9001, CE, 3C, FCC, TLC, IP55 |
| Model Number: 131090921050011 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15-20 working days | Payment Terms: T/T, L/C,D/A, Western Union, Paypal, etc |
| ESTEL (GUANGDONG) TECHNOLOGY CO., LTD. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ESTEL | Certification: ISO9001, CE, RoHs |
| Model Number: 9090135-7 | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 3-4 weeks | Payment Terms: L/C, Western Union, T/T |
| ESTEL (GUANGDONG) TECHNOLOGY CO., LTD. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Anheli | Certification: CE, FCC, RoHS, CCC |
| Model Number: AHL-E64 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 3-5 days for sample | Payment Terms: T/T |
| Shandong Anheli Electronic Technology Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Muchnn | Certification: ISO9001/14001/18001/CE |
| Model Number: MBL-40 | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Luoyang Muchn Industrial Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Fadior | Certification: ISO9001:2015 , ENF-Grade Test |
| Model Number: Bathroom Vanity Cabinet | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 30-45 Working Days | Payment Terms: T/T |
| GD FADIOR KITCHEN & BATH TECHNOLOGY CO., LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Silk Road | Certification: RoHS/ISO140001/ISO 9001:2015 |
| Model Number: PLP_HDPR_IOT_04 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 2-24WK(Common) | Payment Terms: 50%-40%-10%, T/T,Paypal,Payoneer,Wise |
| Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Ubaro Us Smart Switch Socket | Model Number: 118 US 1-Gang Smart Zigbee Switch&socket |
| Minimum Order Quantity: 1PCS | Delivery Time: 3-5days |
| Price: Price Negotiable | Rated Current: 10A For Switches; Current Varies By Socket Type |
| Shenzhen Ubero Technology Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Faniao | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30 working days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Place of Origin: China | Price: 1500usd~9500usd/customized according to material&dimension |
| Guangzhou Faniao Cabinet Co.Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Faniao | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30 working days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Place of Origin: China | Price: 1500usd~9500usd/customized according to material&dimension |
| Guangzhou Faniao Cabinet Co.Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Faniao | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30 working days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Place of Origin: China | Price: 1500usd~9500usd/customized according to material&dimension |
| Guangzhou Faniao Cabinet Co.Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Faniao | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30 working days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Place of Origin: China | Price: 1500usd~9500usd/customized according to material&dimension |
| Guangzhou Faniao Cabinet Co.Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Faniao | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30 working days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Place of Origin: China | Price: 1500usd~9500usd/customized according to material&dimension |
| Guangzhou Faniao Cabinet Co.Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |