| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: / | Model Number: DXP6800 Plus |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Shanghai, China |
| Price: $488-568 / piece | Processor: 12th Gen 5-core Intel |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: RS3621RPxs | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: Intel Xeon D-1531 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | products status: Stock |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: RS4021XS | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: Intel Xeon D-1541 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | products status: Stock |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Createk | Certification: FCC CE RoHS |
| Model Number: MB-TL500CA | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 2-3 weeks | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Createk Technology Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Createk | Certification: FCC CE RoHS |
| Model Number: MB-TL500CA | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 2-3 weeks | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Createk Technology Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PCWINMAX | Certification: CE FCC |
| Model Number: H310 | Minimum Order Quantity: 2 |
| Delivery Time: 3~7 work days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Shenzhen Tengyatong Electronic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PCWINMAX | Certification: CE FCC |
| Model Number: G31 | Minimum Order Quantity: 2 |
| Delivery Time: 3~7 work days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Shenzhen Tengyatong Electronic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ming tech | Certification: Contact PBOC3.0 L1,Contactless PBOC3.0 L1,Contact EMV L1,Contactless EMV L1,CE,FCC,RHOS |
| Model Number: MT9 | Minimum Order Quantity: 2 |
| Delivery Time: 15 days< | Payment Terms: T/T, PayPal, Western Union, D/P, CommBank. |
| Shenzhen MingTech Co.,Ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Ming tech | Certification: Contact PBOC3.0 L1,Contactless PBOC3.0 L1,Contact EMV L1,Contactless EMV L1,CE,FCC,RHOS |
| Model Number: MT9 | Minimum Order Quantity: 2 |
| Delivery Time: 15 days< | Payment Terms: T/T, PayPal, Western Union, D/P, CommBank. |
| Shenzhen MingTech Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 3204 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4214 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.3GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.6GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.5GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: CE/ROHS/FCC |
| Model Number: RH-1503 | Minimum Order Quantity: 1 Pieces |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: T/T , Western Union , L/C |
| Shenzhen Truepos Commercial Equipment Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SEALAN | Certification: CE |
| Model Number: U21.5 | Minimum Order Quantity: 5 |
| Delivery Time: 5-8 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Yundacheng Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: INGSCREEN | Certification: CE CB FCC ROHS ISO9001 |
| Model Number: IS-I5G10 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5 workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ingscreen Technology Limited [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| brand name: / | model number: TS-264C-8G |
| place of origin: Shanghai, China | Condition: 100%New |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| brand name: / | model number: TS-464C2-8G |
| place of origin: Shanghai, China | Condition: 100%New |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| brand name: / | model number: TS-466C-8G |
| place of origin: Shanghai, China | Condition: 100%New |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |