| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: HPE | Model Number: WS460c Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: WS460c Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: Precision T7820 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Xeon processor | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: ITX-P6522ELV-BRS |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: ITX-P6522D-BRS |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Model Number: Inspur SA5212M5 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: BOX |
| Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month | Price: $700.00 - $1,000.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Shinho | Certification: CE, ROHS, FCC |
| Model Number: SM180 | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Payment Terms: T/T , Paypl , L/C , D/A , D/P , Western Union , MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen , China |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Helor PC | Certification: Ce, Rohs, Sgs |
| Model Number: X86-4417U 1U 6LAN | Minimum Order Quantity: 1 Pieces |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Helor Cloud Computer Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Helor PC | Certification: Ce, Rohs, Sgs |
| Model Number: X32 | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Helor Cloud Computer Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| brand name: / | model number: TVS-h674T-i5-32G |
| place of origin: Shanghai, China | Condition: 100%New |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: IPC-P14-6422VHGP-7TH-I7 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: NCR | Certification: ISO9001 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 1-7 working days |
| Payment Terms: T/T | Item NO.: 497-0474790 |
| Tiger Spare Parts Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: OPSPC-P06-5TH-I3 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: IPC-P02-6422VHLPT-4TH |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: IPC-P05-6422VHDP-4TH |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: NANO-P6422VH-GN |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Price: $80.00/pieces | Type: Eight Core |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DellS | Model Number: R640, R640 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell brand | Model Number: dellT560 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Tower |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |