| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4210 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Supermicro | Model Number: SYS-2029GP-TR |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 50pcs per week |
| Payment Terms: T/T | |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: H3C | Model Number: UniServer R4900 G3 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Len ovo | Certification: CE |
| Model Number: SR630 V2 | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 1-3 working day | Payment Terms: T/T |
| Sinanova Equipment Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Len ovo | Certification: CE |
| Model Number: SR630 V2 (P/N 7Z71CTO1WW) | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 1-3 working day | Payment Terms: T/T |
| Sinanova Equipment Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Len ovo | Certification: CE |
| Model Number: SR630 V2 (P/N 7Z71CTO1WW) | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 1-3 working day | Payment Terms: T/T |
| Sinanova Equipment Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ST558 W/O CPU PLATE MEMORY |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: lenovo | Model Number: ST550 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: carton | Price: $1,480.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T3660 I9-12900 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,000.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R940 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.8GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR868 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: China, Beijing, China |
| Price: $2500.00/pieces >=1 pieces | Warranty(Year): 3 Year |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JYTCH | Certification: Support CCC, CECP, SEPA Certification, CE, Other |
| Model Number: H3C UniServer R6900 G3 | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Set/Sets per Month |
| Beijing Jiayetongchuang Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JYTCH | Certification: Support CCC, CECP, SEPA Certification, CE, Other |
| Model Number: H3C UniServer R6900 G3 | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Set/Sets per Month |
| Beijing Jiayetongchuang Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JYTCH | Model Number: H3C UniServer R2700 |
| Minimum Order Quantity: 2 sets | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Set/Sets per Month |
| Beijing Jiayetongchuang Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 3.00 GHz |
| processor type: Generation Intel Xeon Processor Scalable Family | brand name: D |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 3.4GHz |
| processor type: Intel Xeon | brand name: D |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Place of Origin: China | Price: CN¥18,181.75/pieces 1-9 pieces |
| products status: Stock, Used | type: Rack |
| processor main frequency: / | processor type: InteIntel Xeon Processor |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: / | Model Number: R730 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: Shanghai, China |
| Price: $450 | Model NO.: R730 |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R630 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Place of Origin: Shanghai, China | Price: $1,825 |
| Form factor: 1U rack server | Dimensions: H: 4.28 cm (1.68 in), W: 48.23 cm (18.98 in), D: 75.51 cm (29.72 in) or 70.05 cm (27.57 in) |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |