| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Intel Xeon | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Processor Type: INTEL XEON | 64-Bit Support: Yes |
| CPU Frequency: 2.2 GHz | Virtualization Technology Support: Yes |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PCWINMAX | Certification: CE FCC |
| Model Number: X99 motherboard RAM CPU kit | Minimum Order Quantity: 2 |
| Delivery Time: 3~7 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Tengyatong Electronic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R730 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.1GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: hp dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: hp dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Price: CN¥363.64/pieces 1-49 pieces | item condition: New |
| package: Yes | ports: SATA |
| with cpu: Yes | memory bank: 4 DDR4 |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: DL380 Gen9 | Minimum Order Quantity: 1 |
| processor type: Intel Xeon V3 | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: ETH-YB9C-X79-60 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: dell | Model Number: r730 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Price: $1 | Description: Dell Poweredge Server R630 |
| Stock: In Stock | Shipping Method: Express, AIR |
| Beijing Yuchuang Qiji Technology Development Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: Inspur NF5460M4 | Place of Origin: China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Price: $1,500.00 - $3,000.00/pieces | Products Status: Stock, Stock |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: H uaWei RH2288 V3 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: Original Carton |
| Supply Ability: 200 Piece/Pieces per Month | Price: $1,500.00 - $8,000.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Price: $60.00/pieces 1-4 pieces |
| Type: Eight Core | Processor Type: INTEL XEON |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: R620 server |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: R430 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.7GHz |
| processor type: Intel Xeon E5-4610v3 | brand name: HPE |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PCWINMAX | Certification: CE FCC |
| Model Number: X79 | Minimum Order Quantity: 2 |
| Delivery Time: 3~7 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Tengyatong Electronic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |