| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Huawei | Certification: CQC |
| Model Number: Fusionserver G5500 V6 | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Chongqing Yujia Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Silver 4108 Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Gold 6336Y Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: Dell R750 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Delivery Time: 1-3 days |
| Payment Terms: 100% TT | Place of Origin: Beijing |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: Q6Q63A |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Delivery Time: 3-5 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 3204 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4214 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HP | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.1GHZ |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4310 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur | Model Number: Inspur NF5270M6 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: H3C | Model Number: UniServer R4700 G5 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: China |
| Price: $2990-3600 pcsNegotiable | Supply Ability: 1-100 |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Cisco | Certification: CE |
| Model Number: CTI-CMS-1000-M5-K9 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 1-2 days | Payment Terms: T/T |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Cisco | Certification: CE |
| Model Number: CTI-CMS-1000-M5-K9 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 1-2 days | Payment Terms: T/T |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Certification: CE |
| Model Number: HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4LFF | Place of Origin: usa |
| Model: HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4LFF NC Server home cloud server small server rack | name: dell poweredge r450 42u server rack poweredge r250 |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Certification: CE |
| Model Number: DL360 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 1-2 days | Payment Terms: T/T |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Certification: CE |
| Model Number: HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4LFF rack server | Place of Origin: usa |
| Model: HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4LFF NC Server | name: windows storage server 2019 |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Place of Origin: China | Price: CN¥30,545.34/pieces >=1 pieces |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.7 GHz |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Helor PC | Certification: Ce, Rohs, Sgs |
| Model Number: H200 NVIDIA 8 GPU Supermicro SYS-821GE-TNHR | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 30-60 work days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Helor Cloud Computer Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |