| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Femrice | Certification: CE, FCC, ROHS, REACH, ISO9001 |
| Model Number: FM-I350-T2 | Place of Origin: China |
| Bus Interface: PCI-Express x4 (x8 x16 PCI Express slots) | Chipset: Intel I350 Gigabit Controller |
| Yiwu JinHeng Trading Company [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Femrice | Certification: CE, FCC, ROHS, REACH, ISO9001 |
| Model Number: FM-EC810CAM2-QF2 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 2-3 Working Days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Yiwu JinHeng Trading Company [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HP | Model Number: 801939-001 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 3-4 working days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T | Price: CONTACT |
| Shenzhen Mainuos Technology Limited [Hongkong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Price: CN¥1,447.27/pieces 1-9 pieces | private mold: NO |
| products status: Stock, Used | type: Rack |
| processor main frequency: 2.2GHz | processor type: Intel Xeon |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Price: CN¥17,220.18/pieces >=2 pieces |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: Servers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Price: CN¥10,101.06/pieces >=2 pieces |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: Servers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HengzhengTC | Model Number: X710-DA4 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Place of Origin: Beijing, China | Price: $450-700 / piece |
| Beijing HengzhengTC Sci-Tech Co.,Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HP | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.3GHZ |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HP | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.3GHZ |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 3.00 GHz |
| processor type: Generation Intel Xeon Processor Scalable Family | brand name: D |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: / | Model Number: R730 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: Shanghai, China |
| Price: $450 | Model NO.: R730 |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: 631E-E1CR16L, 631E-E1CR16L | Minimum Order Quantity: 2 units |
| Delivery Time: 1-3 days | Place of Origin: China |
| Packaging Details: new original packing | Price: $12,964.00/units 2-4 units |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: SYS-220BT-HNTR, SYS-220BT-HNTR | Minimum Order Quantity: 2 units |
| Delivery Time: 1-3 days | Place of Origin: China |
| Packaging Details: new original packing | Price: $30,211.00/units 2-4 units |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: supermicro | Model Number: CSE-836BE1C-R1K03B, R5410 G11 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Price: $6,621.00/pieces 2-4 pieces | Private Mold: Yes |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 units | Place of Origin: China |
| Price: $3,000.00/units >=2 units | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Type: Intel Xeon Silver 4210 Processor |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: SR588 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.2GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: SR588 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.9GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR650V3 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.3 |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |