| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: dell | Model Number: t150 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Tower |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: r750 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xeon Gold | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Type: 16-Core | Processor Type: Xeon Gold |
| 64-Bit Support: Yes | L3 Cache Capacity: 30MB |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Type: Six Core | Processor Type: INTEL XEON |
| 64-Bit Support: Yes | Chip Process: 14 nanometers |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel E-2324G |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 1 pieces | Delivery Time: 2-7 working days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union | Stock: In Stock |
| Price: Contact us | Shipping Method: LCL, AIR, FCL, Express |
| Beijing Yuchuang Qiji Technology Development Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 units | Place of Origin: China |
| Price: $5,210.00/units 2-4 units | Type: Rack |
| Processor Main Frequency: 2.40 GHz | Processor Type: Intel Xeon Silver 4314 Processor |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Inspur Server | Model Number: Inspur NF5468M6 server |
| Minimum Order Quantity: 1 | Price: $2500-3000 pcs Negotiable |
| Model: NF5468M6-P | Height: 4U |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ML350 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: intel | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.4GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Certification: CE FCC ROHS UL |
| Model Number: Xeon Gold 5118 | Minimum Order Quantity: 1 Unit |
| Delivery Time: 1-2 Workdays after receive payment | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| DAF International Trade Limited, [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: / | Model Number: R350 |
| Minimum Order Quantity: 2 | Place of Origin: China |
| Price: $1,238-1,528 | Processor Type: Intel Xeon E-2300 series |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ProLiant ML350 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: original packaging carton | Price: $2,800.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HP | Model Number: DL360 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: T/T |
| Price: $1000-$1000000 | Supply Ability: 100 |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: INTER | Model Number: PowerEdge R540 |
| Products Status: Stock | Type: Xeon processor |
| Processor Main Frequency: 2.2GHz | Processor Type: Xeon processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: R750 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Place of Origin: China |
| Price: Negotiable | Memory (DDR4 DIMM slots & max): 32 (8 TB) |
| Beijing Boyuan Weiye Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: WS460c Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: WS460c Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Blade | Processor Main Frequency: 3.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.7GHz |
| processor type: Intel Xeon E5-4610v3 | brand name: HPE |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |