| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: / |
| processor type: InteIntel Xeon Processor | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: / |
| processor type: InteIntel Xeon Processor | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: NO |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 2.8Ghz | processor type: Intel Xeon |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| type: Rack | processor main frequency: 2.3Ghz |
| processor type: InteIntel Xeon Processor | model number: R350 |
| place of origin: China | Place of Origin: China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: R750 | type: Rack |
| processor main frequency: 2.1Ghz | processor type: Intel Xeon |
| model number: R750 | place of origin: China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: NO |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 2.4 GHz | processor type: Rack |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | type: Rack |
| processor main frequency: 2.4 GHz | processor type: Xeon Gold 6412U |
| model number: SR650 | place of origin: China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Tower | processor main frequency: Poweredge T640 |
| processor type: Poweredge T640 | brand name: / |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.0GHz |
| processor type: Celeron J1900 | brand name: D |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: 1288h V7 | Minimum Order Quantity: 2 |
| processor type: INTEL | type: Rack |
| Place of Origin: Beijing, China | private mold: No |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HP ML350 Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.6GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ML350 Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HP ML350 Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HP ML350 Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.3GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PCWINMAX | Certification: CE FCC |
| Model Number: G41 | Minimum Order Quantity: 2 |
| Delivery Time: 3~7 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Tengyatong Electronic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: Inspur NF5466M5 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: BOX |
| Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month | Price: $3,600.00 - $5,000.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: Inspur NF5468M5 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: BOX |
| Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month | Price: $3,600.00 - $5,000.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yanyue | Certification: CE, FCC |
| Model Number: SVR-1UC612 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: According to Quantity | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Yanyue | Certification: CE, FCC |
| Model Number: SVR-2UC612 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: According to Quantity | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: Xeon E5 v3 | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Type: Xeon E5 v3 |
| Place of Origin: China | Product Name: Server Motherboard |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |