| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: INTER | Model Number: PowerEdge R340 |
| Products Status: Stock | Type: Xeon processor |
| Processor Main Frequency: 3.4GHz | Processor Type: Xeon processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: Power Edge R940 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Type: Xeon gold processor |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: PowerEdge R740XD |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7Ghz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: / | Model Number: R660 |
| Minimum Order Quantity: 2 | Place of Origin: China |
| Price: $2,566-2,896 | Storage Controllers: PERC H965i, PERC H755, PERC H755N, PERC H355, HBA355i, HBA355e, S160, BOSS-N1 |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JYTCH | Certification: Support CCC, CECP, SEPA Certification, CE, Other |
| Model Number: H3C UniServer R6900 G3 | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 10000 Set/Sets per Month |
| Beijing Jiayetongchuang Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 3.4GHz |
| processor type: Intel Xeon | brand name: D |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: ThinkSystem SR530 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: PowerEdge R330 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 3.5 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: PowerEdge R330 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: Beijing, China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: PowerEdge R730XD |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Tower | Processor Main Frequency: 1.6 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.1GHZ |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sihovision | Certification: CE, FCC, RoHS, ISO9001 |
| Model Number: SM11-6 | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Payment Terms: T/T , Paypl , L/C , D/A , D/P , Western Union , MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen, China |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Cisco | Certification: CE, FCC, ROHS, REACH, ISO9001, etc |
| Model Number: BE6H-M4-K9 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 1 WORKING DAY | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram, PAYPAL |
| Yiwu JinHeng Trading Company [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Cisco | Certification: CE, FCC, ROHS, REACH, ISO9001, etc |
| Model Number: BE6H-M4-K9 | Place of Origin: POLAND, SINGAPORE |
| PLOVER TECH TRADING COMPANY [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Cisco | Certification: CE, FCC, ROHS, REACH, ISO9001, etc |
| Model Number: BE6H-M4-K9 | Place of Origin: POLAND, SINGAPORE |
| Yiwu JinHeng Trading Company [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Cisco | Certification: CE, FCC, ROHS, REACH, ISO9001, etc |
| Model Number: BE6H-M4-K9 | Place of Origin: POLAND, SINGAPORE |
| Yiwu JinHeng Trading Company [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HPE | Model Number: hp dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.5GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: hp dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 1U Rack Server |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: D ell | Certification: CE |
| Model Number: PowerEdge R760 | Place of Origin: USA |
| Model: PowerEdge R760 | Form Factor:: 2U rack server |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |