| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Helor PC | Certification: Ce, Rohs, Sgs |
| Model Number: X56 I5 1145G7 | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 7-15 working days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Helor Cloud Computer Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | item condition: New |
| package: Yes | ports: SATA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, USB 3.0, HDMI |
| with cpu: No | memory bank: 2 DDR4 DIMM |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jieshuo | Model Number: E5 5645, E5 2450, E5 2660, E5 2650L |
| Place of Origin: Guangdong, China | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Price: $177.00 - $465.00/Pieces | Warranty(Year): 1-Year |
| Shenzhen Imperial Legend Technology Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HonlinBook | Certification: CE;FCC;ROHS |
| Model Number: W1401 | Minimum Order Quantity: 1000 |
| Delivery Time: 25 Working days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Honglin Electonic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HP ML350 Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Gold 6336Y Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Helor PC | Certification: Ce, Rohs, Sgs |
| Model Number: X58 | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Helor Cloud Computer Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Helor PC | Certification: Ce, Rohs, Sgs |
| Model Number: X30G Intel Celeron J6412 Processor | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 7-15 work days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Helor Cloud Computer Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HP ML350 Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.6GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE ML350 Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HP ML350 Gen9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.3GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | item condition: New |
| package: Yes | ports: SATA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, USB 3.0, HDMI |
| with cpu: No | memory bank: 2 DDR4 DIMM |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Original Factory | Certification: Lead free / RoHS Compliant |
| Model Number: SR650 MB | Minimum Order Quantity: 8 |
| Delivery Time: 3-7 work days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Helor PC | Certification: Ce, Rohs, Sgs |
| Model Number: X34 1LAN 2COM | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 7-15 work days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Helor Cloud Computer Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Helor PC | Certification: Ce, Rohs, Sgs |
| Model Number: X31G 2LAN 2COM | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 7-15 work days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Helor Cloud Computer Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: R730 dell |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Private Mold: NO |
| Products Status: Stock, Used | Type: Rack |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| type: Rack | processor main frequency: 2.3Ghz |
| processor type: InteIntel Xeon Processor | model number: R350 |
| place of origin: China | Place of Origin: China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: 51XDX |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 3-4 working days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T | Price: CONTACT |
| Shenzhen Mainuos Technology Limited [Hongkong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HonlinBook | Certification: CE;FCC;ROHS |
| Model Number: W1406 | Minimum Order Quantity: 1000 |
| Delivery Time: 20working days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Honglin Electonic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| shell material: AD metal, BC plastic | |
| Shenzhen Honglin Electonic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |