| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.0GHz |
| processor type: Celeron J1900 | brand name: D |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo ThinkSystem SR685a V3 8U Rack Server |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ThinkSystem SR650 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: BOX | Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Gold 6348 Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: H uaWei RH2288 V3 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: Beijing, China | Packaging Details: Original Carton |
| Supply Ability: 200 Piece/Pieces per Month | Price: $1,500.00 - $8,000.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel Xeon | Model Number: PowerEdge R430 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 1.7 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: D ell | Certification: CE |
| Model Number: R730 | Place of Origin: China |
| Product Series: Dell PowerEdge R730 Server | Model: Dell PowerEdge R730 Xeon E5-2603 v4 4GB 1TB SAS H330 Rack Server |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: 3104 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: Intel® Xeon® Bronze 3206R Processor |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 5-8 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: USA |
| Beijing Qianxing Jietong Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: R630 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Place of Origin: Beijing, China | Price: $1 |
| Beijing Yuchuang Qiji Technology Development Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: DL380 Gen11 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Price: $4500.00/pieces | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Poweredge EMC server | Model Number: R760xa |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China, Beijing, China |
| Price: $2,888.00/pieces >=2 pieces | Products Status: Stock, Stock |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.2GHz, 2.2GHz |
| processor type: intel xeon Platinum 8444H, Platinum 8460H | model number: R860 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.2G HZ |
| processor type: 2x Intel Xeon Gold | brand name: null |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| place of origin: China | model number: R860 |
| Model NO.: R860 server | Type: Rack |
| Processor Type: Intel Xeon | Hard Drive:: 3.84TB SSD vSAS 12Gbps 512e RI 2.5in Hot-Plug |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 3.50GHZ |
| processor type: Intel Xeon | model number: PowerEdge R960 Rack Server |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor type: Intel xeon | brand name: Lenovo |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Type: 28 cores | Processor Type: INTEL XEON |
| CPU Frequency: 2.5 GHz | Products Status: Stock |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |