| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: SIHOVISION | Model Number: SC200W |
| Place of Origin: CN | Product Name: IP65 Panel PC |
| Brightness: 350 Cd/m2 | I/O Ports: 2xUSB3.0, 1×RJ45, 1×VGA, 1×DC12V |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sihovision | Certification: CE,FCC,RoHS |
| Model Number: SC900M | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 | Place of Origin: China |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Products Status: Stock | Place of Origin: Beijing, China |
| Product Name: T3660 | Type: Tower |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HP | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Products Status: Stock | Place of Origin: Beijing, China |
| Product Name: HP EliteDesk 800 G9 SFF | CPU/Processor: intel core i5-12500 |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Dell | Model Number: Dell IN7710-3709W |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Place of Origin: Beijing, China |
| Products Status: New | Processor Main Frequency: 10C 12T 1.7GHz |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo YangTian S660 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Place of Origin: Beijing, China |
| Products Status: New | Processor Main Frequency: 3.0GHz |
| Junling Sihai Technology Group Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sihovision | Certification: CE,FCC,RoHS |
| Model Number: SC101 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 | Payment Terms: TT |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sihovision | Certification: CE,FCC,RoHS |
| Model Number: SC101 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 | Payment Terms: TT |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sihovision | Certification: CE,FCC,RoHS |
| Model Number: SC101 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 | Payment Terms: TT |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sihovision | Certification: CE,FCC,RoHS |
| Model Number: SC101 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 | Payment Terms: TT |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: WPNA | Certification: CE/FCC/RoHs/ISO9001/CCC |
| Model Number: G270 | Minimum Order Quantity: 5set |
| Place of Origin: Guangdong, China | Products Status: New |
| Guangzhou Weipuna Technology Development Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: WPNA/OEM/ODM | Certification: CE/FCC/RoHs/ISO9001/CCC |
| Model Number: F300 | Minimum Order Quantity: 5set |
| Place of Origin: Guangdong, China | Products Status: New |
| Guangzhou Weipuna Technology Development Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: WPNA | Certification: FCC, ce, RoHS |
| Model Number: M27 | Minimum Order Quantity: 5set |
| Place of Origin: Guangdong, China | Packaging Details: carton, bubble bag, stecth film |
| Guangzhou Weipuna Technology Development Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: WPNA/OEM/ODM | Certification: CE/FCC/RoHs/ISO9001/CCC |
| Minimum Order Quantity: 10 units | Delivery Time: 15-30 WORKDAYS |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Guangdong, China |
| Guangzhou Weipuna Technology Development Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SMATiPC | Certification: CE,FCC,ROHS |
| Model Number: H-EHL02 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-7 Days For Sample | Payment Terms: T/T,Credit Card,PayPal |
| Shenzhen Xin Saike Technology Co.,Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SMATiPC | Certification: CE,FCC,ROHS |
| Model Number: H-ADLN01【HE-N97D14-2E】 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-7 Days For Sample | Payment Terms: T/T,Credit Card,PayPal |
| Shenzhen Xin Saike Technology Co.,Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: \ | Model Number: 2288hv6 |
| Minimum Order Quantity: 2 | processor type: Intel Xeon |
| type: Rack | Place of Origin: Beijing, China |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: In-spur server | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month | Price: $10,670.00/pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Intel | Model Number: 4210 |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Supermicro | Model Number: SYS-2029GP-TR |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 50pcs per week |
| Payment Terms: T/T | |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |