| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor type: 3rd generation Intel Xeon Scalable processors |
| place of origin: Beijing, China | Price: CN¥21,398.10/pieces 2-49 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: Yes |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor type: Intel xeon | brand name: Lenovo |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: Sr650 V3 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| type: Rack | processor type: Xeon |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.0GHz -- 3.6GHz |
| processor type: 5th Gen Intel Xeon Scalable processors | brand name: Lenovo ThinkSystem |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.1GHz |
| processor type: Intel Xeon scalable processor | brand name: Lenovo |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | private mold: NO |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 2.8GHz | processor type: Intel xeon |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 2.66GHz | processor type: Intel Xeon |
| brand name: Intel Xeon | model number: ThinkSystem SD520 V4 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 1.90 GHz | processor type: Intel Xeon |
| brand name: Intel Xeon | model number: ThinkSystem SR630 V4 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 4GHz | processor type: Intel Xeon |
| brand name: 2 | model number: ThinkSystem SR650a V4 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor type: Xeon |
| brand name: ThinkSystem SR630 V4 | model number: Sr630V4 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 3.2GHz |
| processor type: Xeon | brand name: ZC2230 2U Rack Serve |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| products status: Stock | type: Rack |
| processor main frequency: 2.2GHz | processor type: Intel Xeon |
| brand name: Intel Xeon | model number: ZC 4230 |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Product Category :: semiconductors-Integrated Circuits - ICs | Manufacturer :: Intel |
| Package :: BGA | Stock: 10000 |
| SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Place of Origin: China | Size: 65 Inch |
| Technology: IR Ten Touch | Brightness: 350 Cd/m2 |
| Multiple Touch Points: 10 Touch Points | Installation: Wall Mounted Or Floor Standing |
| Dongguan Xin Huaisen Electronic Technology Company Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sihovision | Certification: CE,FCC,RoHS |
| Model Number: SC800MN | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 - 7 Days | Payment Terms: TT,PayPal |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELL | Model Number: R750 |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Place of Origin: Beijing, China |
| Price: USD268-USD450/PC | Memory Module Slots: 32 DDR4 RDIMM or LRDIMM |
| Beijing Yuchuang Qiji Technology Development Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xeon Gold 6330 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Private Mold: Yes | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.1GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Wpna | Certification: Ce, Rohs |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $500-600 | Processor type: Intel I7 |
| Guangzhou Weipuna Technology Development Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: ThinkSystem SR650 rack server |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Place of Origin: China |
| Packaging Details: box | Supply Ability: 1000 Piece/Pieces per Month |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: HPE dl360 g9 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Products Status: Stock, Used |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.2GHz |
| Beijing Chenxing Huanyu High Technology Development Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |