| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Original Factory | Certification: Lead free / RoHS Compliant |
| Model Number: BCM58711 | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: T/T |
| ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Original Factory | Certification: Lead free / RoHS Compliant |
| Model Number: QRB2210 | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: T/T |
| ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM/ODM | Certification: CE/FCC/ROHS |
| Model Number: DW-807 | Minimum Order Quantity: 1Pieces |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram, tradr assurance of alibaba | Place of Origin: Guangdong, China |
| Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: OEM/ODM | Certification: CE/FCC/ROHS |
| Model Number: DW-807 | Minimum Order Quantity: 1Pieces |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram, tradr assurance of alibaba | Place of Origin: Guangdong, China |
| Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Shi Zun | Model Number: H-3566 Mainboard |
| Minimum Order Quantity: Negotiable | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: China | Price: Negotiable |
| Shenzhen Jupin Technology Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Original Factory | Certification: Lead free / RoHS Compliant |
| Model Number: IPQ-5018 | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: T/T |
| ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: SR670 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.1GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: SR588 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.2GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: SR588 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.9GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VEGASHINE / OEM | Model Number: FW-PB34-BT-E3845 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 3 to 10 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Shenzhen China |
| SHENZHEN VEGASHINE TECHNOLOGY CO.,LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KINSTONE | Model Number: 0008 |
| Minimum Order Quantity: Request Quote | Tech specs: SD card |
| Description: TF*1(Max*128GB) | |
| Shenzhen Kinstone D&T Develop Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KINSTONE | Model Number: 0027 |
| Minimum Order Quantity: Unknown | Tech specs: Color |
| Description: Dark Gray/Grey/Blue/Dark Blue | |
| Shenzhen Kinstone D&T Develop Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: B&R | Certification: 3C |
| Model Number: X20CP1684 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 3 day | Payment Terms: T/T |
| Xiamen ZhiCheng Automation Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | type: / |
| processor type: Socket AM4 | 64-bit support: Yes |
| l3 cache capacity: 6 MB | chip process: 9 nanometers |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.0GHz |
| processor type: Celeron J1900 | brand name: D |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: server | Model Number: R650 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: DL380G10 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HPE | Model Number: DL360 Gen10 |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Private Mold: Yes |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: Yes | products status: Stock |
| brand name: / | model number: TVS-h874T-i7-32G |
| place of origin: Shanghai, China | Condition: 100%New |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |