| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Model Number: iMiner A564X 12P | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 2-5 days after payment | Payment Terms: USDT |
| Price: negotiable | Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month |
| Hunan Lanyue Network Technology Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PCWINMAX | Certification: CE FCC |
| Model Number: G31 | Minimum Order Quantity: 2 |
| Delivery Time: 3~7 work days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Shenzhen Tengyatong Electronic Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: SR588 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.2GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: SR588 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 1.9GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: IBM | Certification: CE FCC ROHS |
| Model Number: 00KC912 | Minimum Order Quantity: 1 Unit |
| Delivery Time: 1-2 Workdays after receive payment | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| DAF International Trade Limited, [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Products Status: Stock | Type: Rack |
| Processor Type: Intel 6444Y | Place of Origin: China |
| Product Name: Server Motherboard | Memory: 16GB |
| Xin Yang Chang Yuan Network (Beijing) Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xfusion | Model Number: 1288H V7 |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xfusion | Model Number: 2288H V7 |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo ThinkSystem HS350X V3 2U Rack Server |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: Lenovo ThinkSystem SR680a V4 8U Rack Server |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Supermicro | Model Number: SYS-222C-TN |
| Minimum Order Quantity: 1/set | Delivery Time: 2-3 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Core-Net Techonology Co., Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR650 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: Depends on the order amount |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Shenzhen Zhizhenyuan Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: D E L L | Model Number: T440 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Price: $1 | Processor: Up to two 2nd Generation Intel® Xeon® Scalable processors |
| Beijing Yuchuang Qiji Technology Development Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: P520C |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Delivery Time: Normally 1-2 working days after PO and payment received |
| Payment Terms: T/T, L/C, D/P D/A, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union, Cash, Escrow | Place of Origin: Beijing, China |
| Pro-Digital Technology Limited [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovos | Model Number: SR660 V2 |
| Minimum Order Quantity: 1 kilogram | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: 2.3GHz |
| Jingqi Huaye (Beijing) Trading Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: dell | Model Number: R740xd |
| Minimum Order Quantity: 2 pieces | Products Status: Stock |
| Type: Rack | Processor Main Frequency: 2.4GHz |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lenovo | Model Number: SR588 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Place of Origin: China, Beijing, China |
| Price: $2500.00/pieces >=1 pieces | Warranty(Year): 3 Year |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Model Number: T3660 I9-12900 | Minimum Order Quantity: 2 pieces |
| Place of Origin: China | Packaging Details: box |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month | Price: $1,000.00/pieces >=2 pieces |
| Beijing Guangtian Runze Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sihovision | Certification: CE,FCC,RoHS |
| Model Number: SM209-1U Xeon | Minimum Order Quantity: 1 |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 5000pcs/month |
| Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| private mold: NO | products status: Stock |
| type: Rack | processor main frequency: / |
| processor type: InteIntel Xeon Processor | brand name: for HPE |
| Beijing Hui Tong High Tech Limited. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |