| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Cosco Steel | Certification: ISO,SGS,CQC,etc. |
| Minimum Order Quantity: 500Kgs/ one size | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, L/C at sight | Place of Origin: China |
| HAINER STEEL INDUSTRIAL CO.,LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Tengs Valve | Certification: ISO,CE |
| Model Number: Z40 | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 30 Days | Place of Origin: China |
| Tengs Valve International Limited [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: AFC, Multiple list and Private label is available | Certification: FM1120 and UL 262 |
| Model Number: FRHF FRHG FRHX | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: Based on order | Payment Terms: L/C, T/T |
| Suzhou Alpine Flow Control Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUIFENG | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: Normally 20 to 30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Price: Negotiable | Place of Origin: CHINA |
| SHIFANG HUIFENG OIL PRODUCTION MACHINERY CO.,LTD. [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A, ISO 9001 |
| Model Number: TRST | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 20 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VERVO | Certification: API/CE/ISO |
| Model Number: Z41Y-PN6-48INCH | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 1 week | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A |
| ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ZS | Certification: API |
| Model Number: 2000psi to 20000 pis | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API |
| Model Number: 2000psi to 20000 pis | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CCSC | Certification: API 6A |
| Model Number: Model A | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-40days | Payment Terms: T/T |
| CCSC Petroleum Equipment Limited Company [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JC Wellhead | Certification: API 6A |
| Model Number: Frac head 7 1/16"-10M-2"Union | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JC Wellhead | Certification: API 6A |
| Model Number: 2 1/16 5M Weld NeckFlange adapter | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JC Wellhead | Certification: API 6A |
| Model Number: 3" Fig 602 Swivel joint | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |