| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO |
| Model Number: / | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 25workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JGPV | Model Number: Z45T-JGPV |
| Minimum Order Quantity: 1set | Delivery Time: 14 days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | Place of Origin: CHINA |
| Shanghai Jianggong Valve Manufacturing Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JGPV | Model Number: Z45W-40P |
| Minimum Order Quantity: 10 sets | Delivery Time: 10 days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | Place of Origin: CHINA |
| Shanghai Jianggong Valve Manufacturing Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JGPV | Model Number: Z41X-16Q |
| Minimum Order Quantity: 1 Set | Delivery Time: 14 days |
| Payment Terms: L/C,T/T,Western Union | Place of Origin: CHINA |
| Shanghai Jianggong Valve Manufacturing Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JGPV | Model Number: Z45X-16P |
| Minimum Order Quantity: 10 sets | Delivery Time: 10 days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | Place of Origin: CHINA |
| Shanghai Jianggong Valve Manufacturing Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JGPV | Model Number: Z45H-16P |
| Minimum Order Quantity: 10 sets | Delivery Time: 10 days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | Place of Origin: CHINA |
| Shanghai Jianggong Valve Manufacturing Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JGPV | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 14 days | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 100pcs per month |
| Shanghai Jianggong Valve Manufacturing Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JGPV | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 14 days | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 100pcs per month |
| Shanghai Jianggong Valve Manufacturing Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JGPV | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 14 days | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 500 Set per month |
| Shanghai Jianggong Valve Manufacturing Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CXDLV | Certification: CE,ISO,TS |
| Model Number: Z41W | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5~60 work days | Payment Terms: T/T, L/C, , D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Wenzhou Xidelong Valve Co. LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API |
| Model Number: 2000psi to 20000 pis | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API |
| Model Number: 2000psi to 20000 pis | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Place of Origin: China | Product Name: Hard Seal Gate Valve |
| Type: Z41H(/W/Y)-10 ; Z541H(/W/Y)-10 ; Z941H(/W/Y)-10 | DN (mm): 15-700mm |
| Material: Stainless Steel | Application: Liquid, Gas And Air System Piping |
| Wuxi Weishi Industrial Complete Equipment Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CCSC | Certification: API 6A |
| Model Number: Model A | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-40days | Payment Terms: T/T |
| CCSC Petroleum Equipment Limited Company [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JC Wellhead | Certification: API 6A |
| Model Number: Frac head 7 1/16"-10M-2"Union | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JC Wellhead | Certification: API 6A |
| Model Number: 2 1/16 5M Weld NeckFlange adapter | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JC Wellhead | Certification: API 6A |
| Model Number: 3" Fig 602 Swivel joint | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |