| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Kelite Valve | Certification: API, ISO, CE, GOST, TS, BS1873, BS5351, API 6D,600,602,609, ASME B16.34, API 6FA, API607 etc |
| Model Number: 2"-24", CL150-2500 | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 30-60days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kelite Group Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: KIRI | Certification: CE;ISO |
| Model Number: GATE VALVE | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 5days | Payment Terms: L/C, T/T |
| KCM TECH GROUP COMPANY [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: JIEYU | Certification: API ISO Ts CE |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 7-30 work days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Wenzhou China |
| Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: KIRI | Certification: CE;ISO |
| Model Number: GATE VALVE | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 5days | Payment Terms: L/C, T/T |
| KCM TECH GROUP COMPANY [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JGPV | Model Number: WZ41H-JGPV |
| Minimum Order Quantity: 1set | Delivery Time: 14 days |
| Payment Terms: L/C,T/T,Western Union | Place of Origin: China |
| Shanghai Jianggong Valve Manufacturing Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Tengs Valve | Certification: ISO,CE, API |
| Model Number: Z40H | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 30 Days | Place of Origin: China |
| Tengs Valve International Limited [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: JUNXI | Certification: CE |
| Model Number: H44H | Minimum Order Quantity: 300 |
| Delivery Time: 3-5monthS | Payment Terms: L/C, T/T |
| Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: JIEYU | Certification: API ISO Ts CE |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 7-30 work days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Wenzhou China |
| Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: JIEYU | Certification: API ISO Ts CE |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 7-30 work days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: Wenzhou China |
| Zhejiang JieYu Valve Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: VERVO | Certification: API/CE/ISO |
| Model Number: Z41Y-1500LB-DN50 | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 1 week | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A |
| ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Certification: CE/SGS/ISO9001 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment | Model NO.: Z41H-600LB |
| Material: Cast Steel | Connection Form: Flange |
| Xuteng Valve Group Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: CE/ISO |
| Model Number: Gate Valve | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Foowell | Certification: API 6A |
| Minimum Order Quantity: Negotiation | Delivery Time: Negotiation |
| Payment Terms: Negotiation | Place of Origin: China |
| Foowell Industrial Wenzhou Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Foowell | Certification: API 6A |
| Minimum Order Quantity: Negotiation | Delivery Time: Negotiation |
| Payment Terms: Negotiation | Place of Origin: China |
| Foowell Industrial Wenzhou Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VERVO | Certification: API/CE/ISO |
| Model Number: Z61W-800LB-DN15 | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 1 week | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A |
| ZHEJIANG VERVO VALVE CO.,LTD [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: FORUS | Certification: API |
| Model Number: 4 1/16inch | Minimum Order Quantity: 1 pieces |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Foowell | Certification: API 6A |
| Minimum Order Quantity: Negotiation | Delivery Time: Negotiation |
| Payment Terms: Negotiation | Place of Origin: China |
| Foowell Industrial Wenzhou Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A, ISO9001 |
| Model Number: TR-SF | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 20 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Foowell | Certification: API 6A |
| Minimum Order Quantity: Negotiation | Delivery Time: Negotiation |
| Payment Terms: Negotiation | Place of Origin: China |
| Foowell Industrial Wenzhou Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A, ISO9001 |
| Model Number: TR-SF | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 20 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |