| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Cosco Steel | Certification: ISO,SGS,CQC,etc. |
| Minimum Order Quantity: 500Kgs/ one size | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, L/C at sight | Place of Origin: China |
| HAINER STEEL INDUSTRIAL CO.,LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Cosco Steel | Certification: ISO,SGS,CQC,etc. |
| Minimum Order Quantity: 500Kgs/ one size | Delivery Time: 20-25 days |
| Payment Terms: T/T, L/C at sight | Place of Origin: China |
| HAINER STEEL INDUSTRIAL CO.,LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: ANRY | Certification: API,CE,ISO |
| Model Number: Z41H | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 7 DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| WENZHOU ANRY VALVE CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API Certificate, ISO Certificate |
| Model Number: TR-ZHF | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: Within 20 days after deposit | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API Certificate, ISO Certificate |
| Model Number: TR-ZHF | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: Within 20 days after deposit | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A |
| Model Number: TR-SF | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 20 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API 6A, ISO Certificate |
| Model Number: TRJLF | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DEYE | Certification: ISO9001:2015 PED |
| Model Number: DY-GV-Z-1 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 20 days for usual order, 7 days for stocked items | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| SHIJIAZHUANG DEYE PIPING INDUSTRY CO., LTD(Pipefittings Department) [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Steel Valves | Certification: ISO; SGS;BV |
| Minimum Order Quantity: 1TON | Delivery Time: within 30 days |
| Payment Terms: L/C; T/T | Place of Origin: China |
| Joho Steel Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Hebei Lufeng Piping Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier |
| Brand Name: FORUS | Certification: API 6A |
| Model Number: 3" | Minimum Order Quantity: 6 Pieces |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Z41H-16C | Minimum Order Quantity: 5 Sets |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CCSC | Certification: API 6A |
| Model Number: Customizable | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-40days | Payment Terms: T/T |
| CCSC Petroleum Equipment Limited Company [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JC Wellhead | Certification: API 6A |
| Model Number: 13 5 / 8" x 5000psi | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUIFENG | Model Number: KQ65-70 |
| Minimum Order Quantity: 1 Set | Delivery Time: Normally 20 to 30days |
| Payment Terms: L/C, , T/T | Place of Origin: CHINA |
| SHIFANG HUIFENG OIL PRODUCTION MACHINERY CO.,LTD. [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JUNXI | Certification: CE |
| Model Number: Valve Gate | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Site Member | |
| Certification: API 6A | Model Number: Plug Valve |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 15-30 work days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Dongying Oilman Machinery Equipment Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: API 6A | Model Number: Plug Valve |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 15-30 work days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Dongying Oilman Machinery Equipment Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KIRI or OEM | Certification: CE;ISO |
| Model Number: Z44H | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 30 DAYS | Payment Terms: USD 10~100 PCS |
| KCM TECH GROUP COMPANY [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KIRI or OEM | Certification: CE;ISO |
| Model Number: Z44H | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 30 DAYS | Payment Terms: USD 10~100 PCS |
| KCM TECH GROUP COMPANY [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |