| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ATO | Certification: API |
| Model Number: PA-11-7500 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10-15 DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Certification: API |
| Model Number: PZ-8 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10-15 DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Certification: API |
| Model Number: PZ-7 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10-15 MONTH | Payment Terms: L/C, T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Certification: API |
| Model Number: PAH-275 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10-15 DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: EMSCO | Certification: API 7K |
| Model Number: FB-1600 | Minimum Order Quantity: 50 EA |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, L/C, T/T, Western Union, L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SOUTHWEST | Certification: API 7K |
| Model Number: WH1612 | Minimum Order Quantity: 10 sets |
| Delivery Time: 10 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NOV | Certification: API 7K |
| Model Number: !2-P-160 | Minimum Order Quantity: 6 Sets |
| Delivery Time: 25 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API 7K |
| Model Number: F1600 Mud pump | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RG | Certification: API ISO 9001:2000 |
| Model Number: JBZ8 | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 2 month | Payment Terms: L/C, T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RS | Certification: API 7K |
| Model Number: F500 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: L/C,T/T |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FORUS | Certification: API |
| Model Number: 3ZB-750 | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 45days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LEWCO | Certification: API |
| Model Number: W2215 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 1 DAY | Payment Terms: T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TSC, NATIONAL, OILWELL, DRILLMEC, SOUTHWEST, GARNDER DENVER | Certification: API |
| Model Number: NATIONAL 14P220 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhongshi | Certification: API, ISO, QHSE |
| Model Number: Sucker rod pump | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10~15 workdays | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, D/A |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NATIONAL, EMSCO, DRILLMEC, GARDNER DENVER | Certification: API |
| Model Number: 14P220, PZ10, PZ9, PZ8, PZ7 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TSC | Certification: API |
| Model Number: Ideco T1600 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: In stock | Place of Origin: China |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OILWELL, GARDNER DENVERNATIONAL, EMSCO, DRILLMEC, GARDNER DENVER | Certification: API |
| Model Number: A850PT | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: API | Model Number: F2200,F1600,F1300,F1000,F800,F500 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 25-30 days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Dongying Oilman Machinery Equipment Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Model Number: K10 |
| Place of Origin: CHINA | Packaging Details: case |
| Material: forged out shell | Bladde: NBR |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |