| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: elephant | Certification: ISO9001 |
| Model Number: CBW-2800 | Minimum Order Quantity: 1SET |
| Delivery Time: READY STOCK | Payment Terms: T/T |
| SHANGHAI COLOURFUL INDUSTRY CO.,LTD [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: ATO | Certification: API7K |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 25 days | Payment Terms: T/T,, L/C, Western Union |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Lake | Certification: API |
| Model Number: All models | Minimum Order Quantity: 1piece |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Dongying On-tech Equipment Co., Ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DY On-tech | Certification: API |
| Model Number: All models | Minimum Order Quantity: 1piece |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Dongying On-tech Equipment Co., Ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LONGWELL | Certification: API-7K |
| Model Number: Oil Drilling Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 PCS |
| Payment Terms: T/T 30%DP,balabce before ship | Place of Origin: China |
| Xian LongWell Machinery Equipment Co., LTD [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhongshi | Certification: API, ISO, QHSE |
| Model Number: Sucker rod pump | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10~15 workdays | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, D/A |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: elephant | Model Number: CBW-2800 |
| Minimum Order Quantity: 1set | Delivery Time: ready stock |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Shanghai Xiaou Industry Co., Limited [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Xinwei | Certification: IQS9000 |
| Model Number: F-1300 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 60 Days | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhongshi | Certification: API, ISO, QHSE |
| Model Number: RHAC | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10~15 workdays | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, D/A |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API-7K |
| Model Number: All triplex mud pump | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: On stock | Payment Terms: T/T |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: National | Certification: API |
| Model Number: 12P160, 10P130, 9P100 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: Some in stock | Payment Terms: T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhongshi | Certification: API, ISO, QHSE |
| Model Number: Sucker rod pump | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10~15 workdays | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, D/A |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API 7K |
| Model Number: F-800 | Minimum Order Quantity: 50 EA |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API 7K |
| Model Number: F800 | Minimum Order Quantity: 8 Sets |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API-7K |
| Model Number: All triplex mud pump | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: On stock | Payment Terms: T/T |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RG | Certification: API ISO 9001:2000 |
| Model Number: RGF-1000 | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 2 month | Payment Terms: L/C, T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: xinwei | Certification: IQ9000 |
| Model Number: F-1600 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 60 days | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API 7K |
| Model Number: F-1600 | Minimum Order Quantity: 1 Sets |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, L/C, T/T, Western Union, L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Emsco, National, Southwest, Gardner Denver | Certification: API 7K |
| Model Number: HHF1600, HHF1300, HHF1000, HHF800, HHF500 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |