| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: Hebei Pantu | Certification: API 7K & ISO |
| Model Number: F2200 | Minimum Order Quantity: 1 Pc |
| Delivery Time: 7-60 days | Payment Terms: T/T,L/C,D/A,D/P |
| Hebei E-valves Petroleum Equipment Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LONGWELL | Certification: API-7K |
| Model Number: Oil Drilling Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 PCS |
| Payment Terms: T/T 30%DP, balabce before ship | Place of Origin: China |
| Xian LongWell Machinery Equipment Co., LTD [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: 1180L/950A | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: BOMCO F1300 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: 12T1600 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bomco | Certification: API 7 |
| Model Number: Full Open | Minimum Order Quantity: 2 sets |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: CHINA |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API-7K |
| Model Number: F-800 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: F-1000 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Certification: API |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 10-15 DAYS |
| Payment Terms: L/C,T/T | Place of Origin: CHINA |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Certification: API |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 10-15 DAYS |
| Payment Terms: L/C,T/T | Place of Origin: CHINA |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NATIONAL, OILWELL, GARDNER DENVER, DRILLMEC | Certification: API |
| Model Number: 14P220, PZ10, PZ9, PZ8, PZ7 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: In Stock | Payment Terms: T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YDPM | Certification: ISO90001 |
| Model Number: AH36001.05.21 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: T/T |
| Baoji We-Tell-Land Petroleum Machinery Co.Ltd [Shaanxi] | |
| Active Member | |
| Brand Name: YDPM | Certification: ISO90001 |
| Model Number: AH36001.06.21 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: T/T |
| Baoji We-Tell-Land Petroleum Machinery Co.Ltd [Shaanxi] | |
| Active Member | |
| Brand Name: YDPM | Certification: ISO90001 |
| Model Number: AH36001.04.16 | Minimum Order Quantity: 10 sets |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: T/T |
| Baoji We-Tell-Land Petroleum Machinery Co.Ltd [Shaanxi] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: ISO90001 |
| Model Number: AH36001.05.21 | Minimum Order Quantity: 1SET |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: T/T |
| Baoji We-Tell-Land Petroleum Machinery Co.Ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: YDPM | Certification: ISO90001 |
| Model Number: AH36001.06.21 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: T/T |
| Baoji We-Tell-Land Petroleum Machinery Co.Ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: ISO90001 |
| Model Number: AH36001.04.16 | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: 15-20 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Baoji We-Tell-Land Petroleum Machinery Co.Ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |