| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: BOMCO | Certification: API7K |
| Model Number: Used on F800-F1600 | Minimum Order Quantity: 10sets |
| Delivery Time: 15days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API7K |
| Model Number: Be used on F800-F1300 | Minimum Order Quantity: 10sets |
| Delivery Time: 15days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongsheng, Southwest, NATIONAL OILWELL, MISSION | Certification: API |
| Model Number: RSF-1000, RSF-800 mud pump | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: Quantity in stock | Payment Terms: L/C, T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API 11AX |
| Model Number: 20-125 To 30-250 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Southwest | Model Number: 12P160 |
| Minimum Order Quantity: 2 pcs | Delivery Time: 10-15 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Southwest | Model Number: 12P160 |
| Minimum Order Quantity: 2 pcs | Delivery Time: 10-15 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Southwest | Model Number: Fail-Safe |
| Minimum Order Quantity: 2 pcs | Delivery Time: 10-15 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Southwest | Model Number: Bull Dog |
| Minimum Order Quantity: 2 pcs | Delivery Time: 10-15 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API 7K |
| Model Number: F-1600 | Minimum Order Quantity: 1 Sets |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: API 7K | Model Number: 1 1/2" - 5" |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | Delivery Time: 15-30 work days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Dongying Oilman Machinery Equipment Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: elephant | Model Number: CBW-2800 |
| Minimum Order Quantity: 1set | Delivery Time: ready stock |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Shanghai Xiaou Industry Co., Limited [Shanghai,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HH | Certification: API 7K |
| Model Number: 3NB Mud pump | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: xinwei | Certification: IQ9000 |
| Model Number: F-1600 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 60 days | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-800 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-1000 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Kangyu | Certification: API |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | Delivery Time: 10-20 days,as your detailed quantity |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Dongying Kangyu petroleum Engineering Technology Service Co.,Ltd [Shandong] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Kangyu | Certification: API |
| Minimum Order Quantity: 1 piece | Delivery Time: 10-20 days,as your detailed quantity |
| Payment Terms: 30%T/T in advance as deposit, balance before shipment | Place of Origin: China |
| Dongying Kangyu petroleum Engineering Technology Service Co.,Ltd [Shandong] | |
| Active Member | |