| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: YINDA | Certification: API-7K |
| Model Number: All triplex mud pump | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: On stock | Payment Terms: T/T |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LS | Certification: API ISO 9001:2000 |
| Model Number: 3NB1000C | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 2 month | Payment Terms: L/C, T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API7K |
| Model Number: F-1600 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 45 work days | Payment Terms: T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API7K |
| Model Number: F-1000 | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 45 work days | Payment Terms: T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Certification: API ISO 9001:2000 |
| Model Number: F-1300 | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 2 month | Payment Terms: L/C, T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Model Number: 12P160 |
| Place of Origin: CHINA | Packaging Details: carton & case |
| Color: black | Size: 3" to 7-1/2" |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LONGWELL | Certification: API-7K |
| Model Number: Oil Drilling Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 PCS |
| Payment Terms: T/T 30%DP, balabce before ship | Place of Origin: China |
| Xian LongWell Machinery Equipment Co., LTD [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Model Number: F1300 F1600 |
| Place of Origin: CHINA | Packaging Details: case/carton |
| Color: metal color | Phosphorization: as required |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongsheng, Southwest, NATIONAL OILWELL, MISSION | Certification: API |
| Model Number: RS-F1600, RS-F1300 mud pump, W440 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: Quantity in stock | Payment Terms: L/C, T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API 11AX |
| Model Number: 20-125 To 30-250 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Weatherford, Drillmec, TSC, Texma, National, Oilwell | Certification: API |
| Model Number: MP5 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: IN STOCK | Payment Terms: T/T, L/C |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: WEATHERFORD, NATIONAL, BOMCO, GARDNER DENVER | Certification: API |
| Model Number: MP16, MP5, MP10 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: IN STOCK | Payment Terms: T/T, L/C |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongsheng | Model Number: F1600 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: In Stock |
| Payment Terms: T/T | Supply Ability: 10 per month |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongsheng | Certification: API |
| Model Number: F1300 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In Stock | Payment Terms: T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongsheng | Certification: API |
| Model Number: F1000 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In Stock | Payment Terms: T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongsheng | Certification: API |
| Model Number: F800 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In Stock | Payment Terms: T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongsheng | Certification: API |
| Model Number: F500 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In Stock | Payment Terms: T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongsheng | Certification: API |
| Model Number: F1600 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In Stock | Payment Terms: T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rongsheng | Certification: API |
| Model Number: F1600 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In Stock | Payment Terms: T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |