| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-1000 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-1300 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GD | Model Number: PZ7; PZ8; PZ9; PZ10 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: IN STOCK |
| Payment Terms: T/T | Price: 50000 |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhongshi | Certification: API, ISO, QHSE |
| Model Number: Sucker rod pump | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 10~15 workdays | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, D/A |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: 12T1600 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Certification: API |
| Minimum Order Quantity: 1 sets | Payment Terms: L/C, T/T |
| Input power rating (KW): 213 (310HP) | Rated pump speed (RPM): 175 |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ATO | Certification: API |
| Minimum Order Quantity: 1 sets | Input power rating (KW): 559 (750HP) |
| Rated pump speed (RPM): 145 | Stroke Length (mm): 203 (8”) |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Glorytek | Certification: CE and others |
| Model Number: BW250 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 25-35days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Glorytek Industry (Beijing) Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO/EMSCO | Model Number: F1600 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 30 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Bomco | Model Number: F1300/F1600 |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 20 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Southwest | Model Number: 12P160 |
| Minimum Order Quantity: 2 pcs | Delivery Time: 10-15 days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Gaomi Eastland Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ZS | Certification: API 11AX |
| Model Number: 20-125 To 30-250 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, D/A, D/P |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API ISO140001 |
| Model Number: F1300 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 45-60 | Payment Terms: L/C, T/T |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NOV | Certification: API 7K |
| Model Number: 6-1/2 inch | Minimum Order Quantity: 50 EA |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API 11AX |
| Model Number: 20-125 To 30-250 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, D/A, D/P |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API 11AX |
| Model Number: 20-125 To 30-250 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, D/A, D/P |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |