| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-500 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: API 7K | Model Number: F1600,F1300,F1000,F800,F500,GD PZ9/11, 12P160... |
| Minimum Order Quantity: 1 pc | Delivery Time: 25-30 work days |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Dongying Oilman Machinery Equipment Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API7K |
| Model Number: Be used on F800-F1600 | Minimum Order Quantity: 10sets |
| Delivery Time: 15days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| XIAN ATO INTERNATIONAL CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-1300 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-1000 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API 7K |
| Model Number: F-1600 | Minimum Order Quantity: 5 Sets |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NATIONAL, Oilwell, Mud King, Premium, Drillmec | Certification: API |
| Model Number: 12P160 | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T |
| Qingdao National Premium Oilwell Machinery Co.,Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-1000 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YINDA | Certification: API 7K |
| Model Number: Triplex Mud Pump | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: In stock | Payment Terms: T/T 30%DP, Balance before delivery |
| Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-1600 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZS | Certification: API 11AX |
| Model Number: 20-125 To 30-250 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: T/T |
| Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API 7K |
| Model Number: F-1000 | Minimum Order Quantity: 10 sets |
| Delivery Time: 10 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO | Certification: API 7K |
| Model Number: F-1600 | Minimum Order Quantity: 10 sets |
| Delivery Time: 10 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOMCO/HH | Certification: API 7K |
| Model Number: F-1000 | Minimum Order Quantity: 50 EA |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shaanxi FORUS Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-1600 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XW | Certification: ISO9000 |
| Model Number: F-800 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30 | Payment Terms: T/T |
| Shandong Xinwei Drilling Equipment Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API Certificate, ISO Certified |
| Model Number: TRSB6*5-13J | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 15 days after receiving 30% deposit | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TR Solids Control | Certification: API Certificate, ISO Certified |
| Model Number: TRSB6*5-13J | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 15 days after receiving 30% deposit | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Xi'an TianRui Petroleum Machinery Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |