| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Ironman AED | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Drag | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Drag | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 450 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongruntong Marine | Certification: Meets or exceeds RMA and ISO standards |
| Model Number: HMDHP | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-7 Work Days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Hongruntong Marine (Beijing) Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RUIHAI | Certification: ISO9001,CE ISO BSI,ISO Certificate,ISO9001-2008,Reach |
| Model Number: RH103 | Minimum Order Quantity: 1 TONS |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| WEIFANG RUIHAI PLESTIC PRODUCTS CO., LTD. [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RUIHAI | Certification: ISO9001,CE ISO BSI,ISO Certificate,ISO9001-2008,Reach |
| Model Number: RH103 | Minimum Order Quantity: 1 TONS |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| WEIFANG RUIHAI PLESTIC PRODUCTS CO., LTD. [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RUIHAI | Certification: ISO9001,CE ISO BSI,ISO Certificate,ISO9001-2008,Reach |
| Model Number: RH103 | Minimum Order Quantity: 1 TONS |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| WEIFANG RUIHAI PLESTIC PRODUCTS CO., LTD. [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RUIHAI | Certification: ISO9001,CE ISO BSI,ISO Certificate,ISO9001-2008,Reach |
| Model Number: RH103 | Minimum Order Quantity: 1 TONS |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| WEIFANG RUIHAI PLESTIC PRODUCTS CO., LTD. [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RUIHAI | Certification: ISO9001,CE ISO BSI,ISO Certificate,ISO9001-2008,Reach |
| Model Number: RH103 | Minimum Order Quantity: 1 TONS |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| WEIFANG RUIHAI PLESTIC PRODUCTS CO., LTD. [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Millflo ANS | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Supply | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Millflo ANS | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Supply | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MENSION | Certification: CE |
| Model Number: 24211 | Minimum Order Quantity: 20 Pieces |
| Delivery Time: 2 - 7 Working Days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Weifang Mension Machinery Technology Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XD | Model Number: 24218D-R5 |
| Minimum Order Quantity: negotiable | Delivery Time: wihtin 30 days or as percustomers' requlement. |
| Payment Terms: D/P, L/C, T/T | Place of Origin: NINGBO CHINA |
| Ningbo xindu hydraulic machinery co. LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |