| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman Fire | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman Fire | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Ironman AES | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Irrigator PU | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 450 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Drag | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Backflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Backflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Backflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongruntong Marine | Certification: ABS, DNV, RMRS, CCS, LR, BV, SGS, V-Trust |
| Model Number: HMWHP90 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-7 Work Days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Hongruntong Marine (Beijing) Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Hongruntong Marine | Certification: ABS, DNV, RMRS, CCS, LR, BV, SGS, V-Trust |
| Model Number: HM-FHP85 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-7 Work Days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Hongruntong Marine (Beijing) Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Hongruntong Marine | Certification: ABS, DNV, RMRS, CCS, LR, BV, SGS, V-Trust |
| Model Number: HM-DHP1000 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-7 Work Days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Hongruntong Marine (Beijing) Co., Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ET | Certification: ISO9001:2008;SGS |
| Model Number: 1''-16'' | Minimum Order Quantity: 1000m |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| qingdao weiaoxin plastic product co.,ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mud Cannon | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Bauer couplings | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RUIHAI | Certification: ISO9001,CE ISO BSI,ISO Certificate,ISO9001-2008,Reach |
| Model Number: RH103 | Minimum Order Quantity: 1 TONS |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| WEIFANG RUIHAI PLESTIC PRODUCTS CO., LTD. [Shandong,China] | |
| Active Member | |