| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: KAIDE | Certification: CE; ISO |
| Model Number: 250m/min drip irrigation tape machine | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 60 working days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Weifang Kaide Plastics Machinery Co., Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: KAIDE | Certification: CE, ISO |
| Model Number: DRIP | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 60days | Payment Terms: TT; L/C |
| Weifang Kaide Plastics Machinery Co., Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: KAIDE | Certification: CE, ISO |
| Model Number: DRIP | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 60days | Payment Terms: TT; L/C |
| Weifang Kaide Plastics Machinery Co., Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: KAIDE | Certification: CE, ISO |
| Model Number: DRIP | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 60days | Payment Terms: TT; L/C |
| Weifang Kaide Plastics Machinery Co., Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: KAIDE | Certification: CE, ISO |
| Model Number: DRIP | Minimum Order Quantity: 1set |
| Delivery Time: 60days | Payment Terms: TT; L/C |
| Weifang Kaide Plastics Machinery Co., Ltd [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: huicai brand | Minimum Order Quantity: 1 |
| Place of Origin: Shandong, China | Packaging Details: The packaging is solid, suitable for ocean transportation. |
| Supply Ability: 220 Set/Sets per Month | Price: $28,888.00/sets >=1 sets |
| Qingdao Huicai Machine Manufacture Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: china coal | Certification: MA, ISO9001, CE |
| Minimum Order Quantity: 1 set | Delivery Time: 7 days |
| Payment Terms: TT/LC/Western Union | Place of Origin: China |
| Shandong China Coal Industry&Mining Supplies Group [Shandong] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Backflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Model Number: EL-MFWCM | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 2-3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: China | Packaging Details: Wooden Case |
| Shenzhen Elite Automation Industrial Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Model Number: EL-MFWCM | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 2-3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: China | Packaging Details: Wooden Case |
| Shenzhen Elite Automation Industrial Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Backflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SanYing | Certification: ISO9001,GMI,BRV,QS |
| Model Number: PBL,Plastic Barrier Laminated tubes | Minimum Order Quantity: 30,000 |
| Delivery Time: 45 days | Payment Terms: T/T & L/C payment in advance |
| San Ying Packaging(Jiang Su)CO.,LTD (Shanghai SanYing Packaging Material Co.,Ltd.) [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JINGNING | Certification: CE |
| Model Number: JDZ | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-15 days | Place of Origin: China |
| Shanghai Songjiang Jingning Shock Absorber Co.,Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DOUBLE-LIN | Certification: ACS,CE |
| Model Number: LL2062 | Delivery Time: within 7 days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| ZHEJIANG DOUBLE-LIN VALVES CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DOUBLE-LIN | Certification: ACS,CE |
| Model Number: LL2146 | Delivery Time: within 7 days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| ZHEJIANG DOUBLE-LIN VALVES CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DOUBLE-LIN | Certification: ACS,CE EAC |
| Model Number: LL2001 | Delivery Time: within 7 days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| ZHEJIANG DOUBLE-LIN VALVES CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Model NO.: 26741 |
| Application: Pipe Lines Connect | Service: OEM Service |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Model NO.: 26791 |
| Application: Pipe Lines Connect | Service: OEM Service |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |