| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO,NSF61 |
| Model Number: Welline HP | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO,NSF61 |
| Model Number: Welline HP | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HUIJIA | Certification: ISO,SGS.ROHS |
| Model Number: garden hose nozzle | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 10 work days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| NingBo HuiJia Electronic Technology Co.,Ltd [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUIJIA | Certification: ISO,SGS.ROHS |
| Model Number: Garden Hose Spray Gun | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 10 work days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| NingBo HuiJia Electronic Technology Co.,Ltd [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Duoli | Model Number: 702(24211) |
| Minimum Order Quantity: 1000pcs | Delivery Time: Delivery Detail: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang,China(Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Duoli | Model Number: 24211 |
| Minimum Order Quantity: 1000pcs | Delivery Time: Delivery Detail: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang,China(Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Oilvey 20 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 600 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO,NSF61 |
| Model Number: Welline HP | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO,NSF61 |
| Model Number: Welline HP | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SHENGANG | Model Number: JTB170-15-2 |
| Minimum Order Quantity: 1 Piece/Pieces | Place of Origin: Hunan, China (Mainland) |
| Supply Ability: 100 Piece/Pieces per Month automatic cable reel device | Packaging Details: standard export package(automatic cable reel device) |
| Yueyang Shengang Lifting Electromagnet Co.,Ltd [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Duoli | Model Number: 22691 |
| Minimum Order Quantity: 1000pcs | Delivery Time: Delivery Detail: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang,China(Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: 30 Days |
| Payment Terms: T/T | Price: USD 0.2-13 yuan/item |
| Packaging Details: Carton+pallet/wooden box | Supply Ability: 50000pieces/Year |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Price: USD 0.2-13 yuan/item |
| Packaging Details: Carton+pallet/wooden box | Supply Ability: 500000 Piece/Pieces Per Month |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 100/item | Delivery Time: Shipped within 25 days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Model NO.: Hydraulic Tube Fitting |
| Application: Pipe Lines Connect | Service: OEM Service |
| China Huiqi (Beijing) Technology Co., Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOPSKY | Model Number: 72Mpa |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: within 30days after payment is received |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Beijing Topsky Century Holding Co.,Ltd [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |