| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Oilvey 20 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Chemvey | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Drag | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: NSF |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Oilvey 20 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Drag | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Wovenflex Extra | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: NSF |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Chemvey | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BAGPLASTICS@VIP.163.COM | Certification: ISO 9001:2000, FDA, HACCP, SGS, EN13432 |
| Model Number: WHATSAPP:+8613780964661 | Minimum Order Quantity: 1000pieces Skype: mydearneil |
| Delivery Time: 15 DAYS | Payment Terms: T/T |
| YANTAI BAGEASE PACKAGING PRODUCTS CO.,LTD [Shandong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: INTER-CHINA | Certification: ISO9001;CE;SGS; |
| Model Number: INC-HB30Q | Place of Origin: CHINA |
| Tags: PIPE CUTTER, CUTTING MACHINE, CUT TO LENGTH | Service: Accept inspection before shipment and the acceptance criteria of customers' trial sample; |
| INTER-CHINA RUBBER MACHINERY CO., LTD. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DUOLI | Model Number: AT |
| Minimum Order Quantity: 500 pieces | Delivery Time: within 30 days or as per customers' requirement. |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Zhejiang,China(Mainland) |
| YUYAO DUOLI HYDRAULICS CO.,LTD. [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Herrman | Certification: CE, UL, SGS,TUV, ISO, GS |
| Model Number: 630/80+80 | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 108 Working Days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, or By Negotiation |
| Anhui Herrman Machinery Co.,ltd [Anhui,China] | |
| Site Member | |