| Sign In | Join Free | My udpf.com |
|
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Oilvey 10 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Econoflex PVC | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Ironman AUS | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 600 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 600 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: NSF 61 Standard |
| Model Number: Backflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Reelworks | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 700 Series | Minimum Order Quantity: negotiation |
| Delivery Time: 40 Working Day | Payment Terms: L/C, T/T |
| Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Reelworks | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 700 Series | Minimum Order Quantity: negotiation |
| Delivery Time: 40 Working Day | Payment Terms: L/C, T/T |
| Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Drag | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Longman 450 | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Manureflow Drag | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Zebung | Certification: ISO9001 |
| Model Number: ZBWS13 | Minimum Order Quantity: 500m |
| Delivery Time: 10days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C |
| Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUIJIA | Certification: ISO,SGS.ROHS |
| Model Number: Garden Hose Spray Gun | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 10 work days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| NingBo HuiJia Electronic Technology Co.,Ltd [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO,NSF61 |
| Model Number: Welline | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HSBRK | Certification: DOT,CQC |
| Model Number: Brake Hose | Minimum Order Quantity: 500 Pieces |
| Delivery Time: 2 Days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union,Paypal |
| HENGSHUI BRAKE HOSE MACHINERY CO.,LTD [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO, NSF 61 |
| Model Number: Potaflow | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASOE | Certification: ISO |
| Model Number: Mileflex | Minimum Order Quantity: 10cm |
| Delivery Time: depends on your order quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Asoe Hose Manufacturing Inc. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |